رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

تلویزیون

 

 

تولیدات تلویزیون آرشیو برنامه های تلویزیون

نمایشگر دسته ای مطالب آرشیو

برنامه زنده صبح دنا، روز های زوج ساعت 8...
جوونی  
هرروز (بجز سه شنبه ها) ساعت 22:15

در استان

ویژه برنامه های مناسبتی
شنبه و چهار شنبه ها ساعت 22:35

بارانک

ویژه برنامه های مناسبتی
بیوگرافی روانبخش صادقی گوینده و گزارشگر...
غنچه گلا برنامه ای از سیمای مرکز...

غنچه گلا

زن و خانواده
برنامه بهون مهر از شنبه تا چهارشنبه از...

بهون مهر

زن و خانواده
برنامه شویل دنا هر شب به مدت 60 دقیقه و...
آرشیو

نمایشگر دسته ای مطالب

اتل متل یه قصه برنامه ای از سیمای مرکز...

اتل متل

انیمیشن کودک و نوجوان
رامکال، راکن شیرینی است. او کارهای...

انیمیشن رامکال

انیمیشن کودک و نوجوان
حنا دختری در مزرعه

حنا دختری در مزرعه

انیمیشن کودک و نوجوان
برنامه عروسکی جنگل بلوط تولید مرکز...

جنگل بلوط

انیمیشن کودک و نوجوان
سنجاب عزیز به کمک سایر دوستانش از جنگل...

انمیشن سنجاب عزیز

انیمیشن کودک و نوجوان
پویا نمایی انقلاب
در سرزمین گلستان، پرندگان و حیوانات در...

گلستان سرزمین من

انیمیشن کودک و نوجوان
اتل متل یه قصه برنامه ای از سیمای مرکز...

اتل متل یه قصه

انیمیشن کودک و نوجوان
اين انيميشن داستان جوجه عقابي است كه يكي...

تپه عقابها

انیمیشن کودک و نوجوان
آرشیو

نمایشگر دسته ای مطالب

سیمای مرکز کهگیلویه وبویراحمد همزمان با...

عید خوبان

رمضان
صدا و سیمای مرکز کهگیلویه وبویراحمد در...
همزمان با فرارسيدن شب هاي پرفضيلت قدر و...
سحرخیزان ویژه برنامه سحرگاهی سیمای مرکز...

سحر خیزان

رمضان
ترنم، ویژه برنامه ی افطار سیمای مرکز...

ترنم

رمضان
مرثیه ویژه شهادت حضرت فاطمه(س) کاری از...

مرثیه شهادت حضرت فاطمه (س)

دین و معارف اسلامی
شبکه دنا در سالروز میلاد پیامبر اکرم(ص)...

ویژه برنامه میلاد پیامبر (ص)

دین و معارف اسلامی
سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در روز...
به مناسبت دهه آخر صفر سالروز رحلت پیامبر...
آرشیو

نمایشگر دسته ای مطالب

برنامه نگاه روز از سیمای مرکز کهگیلویه و...

نگاه روز

سیاسی و اقتصادی
سلام آبادی کاری از سیمای مرکز کهگیلویه و...

سلام آبادی

علمی فرهنگی و تاریخی
سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در ویژه...

فجر ماندگار

دهه فجر
ایما عنوان برنامه ای از سیمای مرکز...

ایما

علمی فرهنگی و تاریخی
آن سوی قاب برنامه ای از سیمای مرکز...

آن سوی قاب

علمی فرهنگی و تاریخی
سراب كاري از سیمای مرکز کهگیلویه...

سراب

علمی فرهنگی و تاریخی
به مناسبت 9 دی ماه ویژه برنامه حماسه...

حماسه بصیرت

سیاسی و اقتصادی
برنامه گنجینه تلاش با هدف معرفی توانمندی...

گنجینه تلاش

سیاسی و اقتصادی
ماه و مهر برنامه سیمای مرکز کهگیلویه و...

ماه و مهر

علمی فرهنگی و تاریخی
آرشیو

نمایشگر دسته ای مطالب

سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد همزمان با...
دزد برای هر خانه راه ورودی می یابد و...

ماه و پلنگ

فیلم سریال و تله فیلم
ریحانه، عروس یارمحمد پس از چند سال...

فصل شکار

فیلم سریال و تله فیلم
داستان این سریال ماجرای 3 پسر لیسانسه...

سریال لیسانسه ها

فیلم سریال و تله فیلم
تفنگ سرپر داستان مرد جوانی به نام غیبیش...

تفنگ سر پر

فیلم سریال و تله فیلم
سریال نقش و نگار در 26 قسمت 45 دقیقه...

نقش و نگار

رمضان
نقی خانه‌ای را می‌سازد و ارسطو به قصد...

پایتخت 3

فیلم سریال و تله فیلم
داستان سریال دونگ یی به زمان سلطنت شاه...

دونگ یی

فیلم سریال و تله فیلم
سریال جایزه بزرگ در ایام تعطیلات از شبکه...

جایزه بزرگ

فیلم سریال و تله فیلم
آرشیو

نمایشگر دسته ای مطالب

از زمان پیدایش تفنگهای ساچمه زنی و گلوله...
مستند محیط بانان دنا کاری از سیمای مرکز...
مستند بیدار در شب به مدت 30 دقیقه جغدها...
این مستند به مدت 62 دقیقه نگاهی به رود...

ماهور

مستند
پنج شنبه ساعت 19

ده نامه

مستند
مستند

شبح اسلحه

مستند
مستند طبیعت
مستند حیات وحش
مستند حیات وحش دنا
آرشیو

نمایشگر دسته ای مطالب

سالروز شهادت آیت الله صدوقی گرامی باد

ویژه برنامه های مناسبتی
سالروز حماسه پد خندق گرامی باد

سالروز حماسه پد خندق گرامی باد

ویژه برنامه های مناسبتی
هرروز (بجز سه شنبه ها) ساعت 22:15

در استان

ویژه برنامه های مناسبتی
شنبه و چهار شنبه ها ساعت 22:35

بارانک

ویژه برنامه های مناسبتی

روز معلم گرامی باد

ویژه برنامه های مناسبتی

11 اردیبهشت روز کار و کارگر گرامی باد

ویژه برنامه های مناسبتی
آرشیو
زمانبندی پخش برنامه‌های امروز
  • 23:35

    فیلم سینمایی یک شنبه 70 دقیقه

  • 00:45

    کلام بزرگان 405 دقیقه

  • 07:30

    صبح دنا 60 دقیقه

  • 08:30

    مسابقه ضد گلوله 30 دقیقه

  • 09:00

    سلام آبادی (تکرار) 35 دقیقه

  • 09:35

    انیمیشن پله های سعادت 30 دقیقه

  • 10:05

    بهون مهر (زنده) 70 دقیقه

  • 11:15

    نگاه روز(زنده) 30 دقیقه

  • 11:45

    تکرار سریال 80 دقیقه

  • 13:05

    ویژه برنامه اذان ظهر 13 دقیقه

  • 13:18

    صدای شما 2 دقیقه

  • 13:20

    فیلم سینمایی(تکرار) 90 دقیقه

  • 14:50

    دیدنی ها 45 دقیقه

  • 15:35

    غنچه گلا 70 دقیقه

  • 16:45

    اخبار استان 25 دقیقه

  • 17:10

    بهون مهر (تکرار) 55 دقیقه

  • 18:05

    بارانه(دیدنیها) 10 دقیقه

  • 18:15

    بهون مهر(تکرار) 20 دقیقه

  • 18:35

    سریال مدار صفر درجه 50 دقیقه

  • 19:25

    ویژه برنامه اذان مغرب 30 دقیقه

  • 19:55

    در استان 50 دقیقه

  • 20:45

    اخبار استان 35 دقیقه

  • 21:20

    بارانک 40 دقیقه

  • 22:00

    شویل دنا(زنده) 10 دقیقه

  • 22:10

    دراستان 65 دقیقه

  • 23:15

    اخبار استان

  • 23:35

    فیلم سینمایی

هنرمندان آرشیو

فرکانسهای پخش سیما

فرکانس های ماهواره ای

Iran Sat, Arab Sat 2,3 |FR: 12264 MHz

SR: 27500 | SFEC: 3/4 | P: Ho1rizontal

فرکانس دیجیتال : 22

فرکانس آنالوگ : باند UHF

سایر فرکانس ها

نظرات مخاطبان