رونق تولید ملی | شنبه، ۲ آذر ۱۳۹۸

غنچه گلا

روزهای فرد  ساعت‌  15:35

غنچه گلا برنامه ای از سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد برای مخاطبان کودک شبکه دنا که با هدف بالا بردن سطح آگاهي كودكان تهیه و پخش می شود.

بهون مهر

هر روز  ساعت‌  10:30

برنامه بهون مهر از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:00 به صورت زنده ازسیمای دنا پخش می شوداین برنامه بخشهای مختلف دارد.

ویژه برنامه شبانه - "شویل دنا"

شنبه تا پنج شنبه  ساعت‌  22:00

برنامه شویل دنا هر شب به مدت 60 دقیقه و به صورت زنده از ساعت 21:20 در مرکز کهگیلویه و بویراحمد تولید و پخش می شود. در این برنامه بخشهای متنوعی تدارک...

بارانک

 

شنبه و چهار شنبه ها ساعت 22:00

ماه مجلس به شبکه دنا می‎آید

ماه مجلس به شبکه دنا می‎آید

مرور برترین خبرهای استان کهگیلویه و بویراحمد در 60 ثانیه از شبکه دنا

مرور برترین خبرهای استان کهگیلویه و بویراحمد در 60 ثانیه از شبکه دنا

نمایش هفته، روزهای پنجشنبه از رادیو دنا

نمایش هفته، روزهای پنجشنبه از رادیو دنا

قهرمانی تیم طناب کشی بانوان صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد

قهرمانی تیم طناب کشی بانوان صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد

چگونه به دام قاتل خاموش نیفتیم

چگونه به دام قاتل خاموش نیفتیم

شناسایی واحد های معدنی مشکل دار با هدف حمایت مالی

شناسایی واحد های معدنی مشکل دار با هدف حمایت مالی

حضور گسترده یاسوجی ها در راهپیمایی دفاع از امنیت

حضور گسترده یاسوجی ها در راهپیمایی دفاع از امنیت

اعلام مسیر‌های راهپیمایی ۳۰ آبان در مناطق مختلف استان

اعلام مسیر‌های راهپیمایی ۳۰ آبان در مناطق مختلف استان

دعوت احزاب و تشکلها از مردم برای شرکت در راهپیمایی

دعوت احزاب و تشکلها از مردم برای شرکت در راهپیمایی

  • عنوان اثر : سوزه بهار
  • خواننده : کوروش رضوانی فر
  • تنظیم کننده :
  • مدت زمان : 6:29
  • عنوان اثر : نازنین ایل
  • خواننده : کوروش رضوانی فر
  • تنظیم کننده : فریاد موسوی - فردین ذبیحی
  • مدت زمان : 2:47
  • عنوان اثر : بی قرار
  • خواننده : حبیب الله بازیار
  • تنظیم کننده : سعید اسلامی
  • مدت زمان : 03:04
  • عنوان اثر : گل برنجاس
  • خواننده : کاظم کریمی
  • تنظیم کننده : سعید اسلامی
  • مدت زمان : 03:12

 

زمانبندی پخش برنامه‌های امروز
  • 23:35

    فیلم سینمایی جمعه 70 دقیقه

  • 00:45

    کلام بزرگان 405 دقیقه

  • 07:30

    صبح دنا 60 دقیقه

  • 08:30

    مسابقه ضد گلوله 30 دقیقه

  • 09:00

    جوونی 35 دقیقه

  • 09:35

    انیمیشن پله های سعادت 30 دقیقه

  • 10:05

    بهون مهر (زنده) 70 دقیقه

  • 11:15

    نگاه روز(زنده) 30 دقیقه

  • 11:45

    تکرار سریال 80 دقیقه

  • 13:05

    ویژه برنامه اذان ظهر 13 دقیقه

  • 13:18

    صدای شما 2 دقیقه

  • 13:20

    فیلم سینمایی(تکرار) 90 دقیقه

  • 14:50

    دیدنی ها 45 دقیقه

  • 15:35

    غنچه گلا 70 دقیقه

  • 16:45

    اخبار استان 25 دقیقه

  • 17:10

    بهون مهر (تکرار) 55 دقیقه

  • 18:05

    بارانه(دیدنیها) 10 دقیقه

  • 18:15

    بهون مهر(تکرار) 15 دقیقه

  • 18:30

    آیین وحدت 5 دقیقه

  • 18:35

    سریال مدار صفر درجه 50 دقیقه

  • 19:25

    ویژه برنامه اذان مغرب 30 دقیقه

  • 19:55

    در استان 50 دقیقه

  • 20:45

    اخبار استان 35 دقیقه

  • 21:20

    ورزش 40 دقیقه

  • 22:00

    شویل دنا(زنده) 10 دقیقه

  • 22:10

    دراستان 65 دقیقه

  • 23:15

    اخبار استان

  • 23:35

    فیلم سینمایی