Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

23 میلیارد ریال برای پروژهای عمرانی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص داده شد

23 میلیارد ریال برای پروژهای عمرانی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص داده شد


23 میلیارد ریال برای پروژهای عمرانی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص داده شد

معاون برنامه‌ریزی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 23 میلیارد ریال اعتبار ابلاغی متعلق به پروژه‌های ملی توسط کمیته تخصیص، میان پروژه‌های مربوطه توزیع شده است.

فرهاد باقرپور در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران یاسوج گفت: این تخصیص اعتبار متعلق به پروژه‌های ملی استانی است که میزان و نحوه توزیع آن توسط مرکز ابلاغ شده است.

وی در این نشست از به روزرسانی 700 شاخص توزیع اعتبارات در 16 فصل خبر داد و ادامه داد: این اقدام به تلاش سه ماهه کارشناسان دفتر برنامه و بودجه استانداری و با هدف توزیع بهینه اعتبارات ابلاغی در سطح دستگاه‌ها و شهرستان‌ها انجام شده است.

معاون برنامه‌ریزی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌‌که 32 مصوبه کارگروه‌های تخصصی زیر مجموعه شورای برنامه‌ریزی در این نشست تصویب شده‌اند، افزود: 10 مورد مصوبه کارگروه تخصصی امور اقتصادی، سه مصوبه کارگروه تخصصی درآمد و تجهیز منابع انسانی، 16 مصوبه کارگروه سلامت و امنیت مواد غذایی استان و سه مصوبه کارگروه امور زیربنایی از مصوبات این نشست بودند.

باقرپور اظهار داشت: مهمترین مصوبات کارگروه‌های تخصصی در زمینه طرح توجیهی منطقه ویژه اقتصادی گچساران، عملکرد شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان و وضعیت پیشرفت فیزیکی کارخانه سیمان مارگون بوده است.

وی عنوان کرد: عملکرد پوشش بیمه‌ای محصولات کشاورزی و دامی، رسیدگی به مشکلات بهداشتی تفرجگاه‌های استان، پیشگیری از حوادث و مرگ و میر کودکان، تخلیه زباله و نخاله‌های ساختمانی از مسیر راه‌های روستایی از دیگر مصوبات در این ارتباط است.

این مسئول ادامه داد: فرهنگ‌سازی نسبت به استفاده بهینه از موتورسیکلت، نظارت و بازرسی بهداشتی از مساجد و حسینیه‌ها در آستانه ماه مبارک رمضان و تعیین کاربری اراضی صنف عمده فروشان و ترمینال یاسوج از دیگر مصوبات بودند.