رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸

۲۲ بهمن بارانی در کهگیلویه و بویراحمد - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۲ بهمن بارانی در کهگیلویه و بویراحمد

بارش باران و برف سنگین نیز مانع حضور مردم کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی نشد.

بارش برف سنگین که از سه روز پیش در کهگیلویه و بویراحمد آغاز و همچنان نیز ادامه دارد نیز مانع حضور مردم کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران نشد.

در 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برف و سرمای هوا هم نتوانست مانع حضور گرم و حماسی مردم انقلابی این دیار شود و امسال نیز همچون سالهای گذشته مردم شهرهای استان با شور وصف ناپذیری در لبیک به دعوت پیشوای خود حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، بصیرت استکبارستیزی و ولایتمداری خود را به رخ جهانیان کشیدند.

مردم شهرستان‌ها و بخش‌های مختلف کهگیلویه و بویراحمد با حضور خود در این راهپیمایی ضمن حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انزجار خود را از استکبار و فتنه گران داخلی و خارجی اعلام کردند و بار دیگر با حضور حماسی و با اتحاد و همبستگی ملی همیشگی برگ زرین دیگری را به تاریخ و کارنامه همیشه درخشان این مرز و بوم افزودند.
این حضور علاوه بر تجدید میثاق دوباره کهگیلویه و بویراحمدی‌ها با معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و خلف صالحش مقام معظم رهبری وفاداری خود را به نظام اعلام کرده و بار دیگر توطئه‌ها و دسیسه‌های شوم دشمنان قسم خورده این مرز و بوم را به یاس تبدیل کردند.
نکته قابل تامل در این مراسم حضور همه اقوام، طیف ها، گروه‌های سیاسی و احزاب مختلف بود که فارغ از هرگونه اختلاف سلیقه، نظر و گرایش سیاسی، اما در یک اصل که همان (حفظ نظام و انقلاب) که بنا به گفته امام راحل از اوجب واجبات است وحدت کلمه و رویه داشتند.
راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با حضور خیل عظیم دوستداران انقلاب و نظام اعم از زن و مرد، پیر و جوان، دانش آموز و دانشجو، بازاری و فرهنگی، عشایر غیور و همیشه در صحنه و دیگر اقشار با شکوه هر چه تمامتر برگزار شد.
حضور شیر زنان و دلاور مردان عشایری با لباس‌های محلی و تفنگ برنو بر دوش و دانش آموزان و کودکان با صورت‌های منقش به پرچم خوش رنگ ایران جلوه ویژه‌ای به این راهپیمایی‌ها در استان داده است.