Skip to Content

کمک 4 میلیارد ریالی حامیان به ایتام کهگیلویه

کمک 4 میلیارد ریالی حامیان به ایتام کهگیلویه


رئیس کمیته امداد کهگیلویه گفت: از ابتدای سال‌جاری حامیان داخل و خارج از کشور بالغ بر 4 میلیارد ریال به ایتام مددجو کمک کردند.

امرالله فروزنده در جمع خبرنگاران از کمک چهار میلیارد ریالی حامیان به ایتام کمیته امداد شهرستان در هفت ماهه گذشته خبر داد و گفت: طرح اکرام ایتام با تأسی از سیره ائمه معصومین (ع) درخصوص یتیم و یتیم‌‌نوازی با رویکرد ترویج فرهنگ نوع دوستی و حفظ عزت نفس و رشد و تعالی فرزندانی که از نعمت پدر محروم مانده‌اند یکی از طرح‌های موفق کمیته امداد است.

فروزنده با بیان این‌که در زندگی انسان خلأها و کمبودهای فراوانی وجود دارد که جز از طریق محبت و دوستی و کمک به همدیگر نمی‌توان آن را جبران کرد افزود: در این میان ایتام به خاطر محرومیت از نعمت پدر بیش از هر چیز به محبت و کمک مادی نیاز دارند. در طرح اکرام حمایت ایتام، به خیرین علاقمند واگذار می‌شود 1511 حامی داخل و خارج از کشور 1027 نفر از ایتام شهرستان کهگیلویه را حمایت می‌کنند.

این مسئول افزود: در هفت ماهه اول سال جاری حامیان ایتام بالغ بر 4 میلیارد و 527 میلیون ریال کمک‌های نقدی و جنسی خود را به ایتام این شهرستان اهدا کردند.

وی ضمن تقدیر از همه حامیان و خیرین به خاطر رفع مشکلات ایتام و همکاری با این نهاد عنوان کرد: برنامه‌ها و جشن‌های متعددی از سوی این نهاد طرح شده و خیرین و نیکوکاران در تمامی این برنامه‌ها حضور خیرخواهانه خود را به منصه ظهور رسانده و فرهنگ انفاق و نوع دوستی را در جامعه ارتقاء و نهادینه خواهند نمود.

منبع خبر مرکز