جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

کسب 17 عنوان افتخار از سوی شبکه دنا - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب 17 عنوان افتخار از سوی شبکه دنا

کسب 17 عنوان افتخار از سوی شبکه دنا

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد از کسب 17 عنوان افتخار در بیست و دوّمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانهای رسانه ملّی در خراسان شمالی- بجنورد از سوی شبکه دنا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دنا؛ امیر رئوف با اعلام این خبر افزود: در حوزه صدا ، دیپلم افتخار بهترین مستند نمایشی بخش جنبی سلامت با عنوان بچّه های چکاوک به  " زینب شفیعی" ، دیپلم افتخار بهترین میزگرد بخش جنبی دفاع مقدّس با عنوان میزگرد " پلاک ۴۰" به "شهرزاد چرامی"، دیپلم افتخار بهترین تهیه کنندگی بخش ویژه آسیب های اجتماعی به "سید وحید علویان سوق" و دیپلم افتخار بهترین تهیه کنندگی بخش ویژه با عنوان "زنگ انشاء" به  "محمّدصادق آزادی" رسید.

وی تصریح کرد: در بخش خبر نیز "مرضیه شهرخی" با نظر هیئت محترم داوران، دیپلم افتخار و جایزه نقدی در بخش منابع طبیعی را کسب کرد.

مدیرکل صداوسیمای استان ادامه داد: شبکه استانی دنا لوح برتر موسیقی و شعر جشنواره تولیدات مراکز با موضوع چلچراغ را نیز کسب کرد.

وی با اشاره به اینکه در بخش اصلی مستند سیما برادران عبدالخالق و حجت طاهری سه لوح تقدیر کسب کردند، تصریح کرد: کسب این مقام ها که حاصل تلاش جمعی و همگانی کارکنان مرکز در حوزه های پیام، موسیقی، فنی، اداری، مالی، برنامه ریزی و پشتیبانی است، مایه افتخار و مباهات است و این موفقیت را به همه عزیزان تبریک می گویم.

رئوف اضافه کرد: امیدوارم در سال های آتی نیز شاهد ارتقا هر چه بیشتر مرکز سرافراز کهگیلویه و بویر احمد و فتح قله های تعالی و افتخار باشیم که این مهم تنها با همیاری و همکاری همه اعضا محقق خواهد شد.