جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

چگونگی دریافت خلافی خودرو - نمایش محتوای خبر

 

 

چگونگی دریافت خلافی خودرو

در گذشته استعلام و پرداخت خلافی خودرو، یکی از دغدغه‌های مهم رانندگان بود، اما اکنون این امکان فراهم است که به صورت آنلاین از خلافی‌ خودرو مطلع شوید.

با توجه به شیوع ویروس کرونا بسیاری از هموطنان در مراکز و مکانهای شلوغ مانند مراکز پلیس +۱۰ تجمع نمی‌کنند، چراکه امکان شیوع این ویروس وجود دارد.

بسیاری از شهروندان درباره نحوه استعلام خلافی خودروی خود سوالاتی دارند که چگونه می توان این کار را غیر حضوری انجام دهند و در این خبر قصد داریم درباره نحوه استعلام خلافی به صورت غیر حضوری توضیحاتی دهیم.

متقاضیان می‌توانند با ارسال کد VIN تخلفات رانندگی خود را دریافت کنند.

با ارسال VIN (وی آی ان) وسیله نقلیه، از طریق پیامک به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ و در صورت افزودن * ستاره به انتهای آن شناسه قبض و پرداخت نیز اعلام می‌شود که در این صورت افراد می‌توانند تخلفات رانندگی خود را پرداخت کنند.

همچنین متقاضیان می‌توانند با ارسال پیامک * ۸ رقم کنار بارکد مندرج در پشت کارت وسیله نقلیه # به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ استعلام تخلفات خود را دریافت کنند، البته روش دیگری نیز وجود دارد.

در این روش افراد می توانند باشماره تلفن ۸۸۲۸۸۸۸۸ تماس بگیرند، البته شهروندان می‌توانند با مراجعه به سایت راهور ۱۲۰ هم در بخش مربوطه این سایت میزان و تعداد تخلفات رانندگی خود مطلع شوند.

متقاضیان در نظر داشته باشند که کد VIN همان شماره ۱۷ رقمی است که بر روی کارت خودرو به صورت عمودی و بر روی سند مالکیت خودرو به صورت افقی درج شده است.