Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

پیشبرد امور در ادارات بدون توجه به مسایل فرهنگی ممکن نیست

استاندار کهگیلویه وبویراحمد بر لزوم تداوم نشست های فرهنگی ، دینی و عقیدتی در میان مدیران دستگاه های مختلف اجرایی استان تاکید کرد و گفت: این گونه ارتباطات معنوی و اجتماعی موجب تحرک، نشاط و پیشبرد بهتر امور در سطح ادارات می شود.

به گزارش خبرنگارباشگاه خبرنگاران یاسوج، سید موسی خادمی در نخستین شورای فرهنگی و عقیدتی مدیران اجرایی کهگیلویه وبویراحمد افزود: برگزاری چنین نشست هایی مدیر را از عمل زدگی محض و روزمرگی ها نیز نجات خواهد داد.

وی بیان کرد: ضرورت این گونه ارتباطات فرهنگی و اجتماعی برای مدیرانی که در برخی دستگاه های با رویکرد فنی و عمرانی هستند نیز بیشتر احساس می شود.

خادمی تصریح کرد: برخی مدیران آنقدر در مسایل اجرایی و فنی خود غرق می شوند که مسایل مهم فرهنگی و عقیدتی را به فراموشی می سپارند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: تجربه ها و بررسی های علمی و کارشناسانه نشان داده که افراط در این مقوله و بی توجهی به مسایل فرهنگی خود می تواند آغازگر انحراف در یک مجموعه و یا سازمان باشد.

خادمی از مجموعه روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خواست تا از نظرات و پیشنهاد های راهبردی مدیران اجرایی استان در زمینه برگزاری هرچه بهتر و پربارتر این گونه نشست ها بهره لازم را ببرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از دستگاه های مختلف اجرایی و فرهنگی در استان خواست تا نهایت همت و تلاش خود را برای برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم سالگرد ارتحال عالم ربانی حضرت آیت الله ملک حسینی در روز 14 آبان داشته باشند.