Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

پیشبرد امور در ادارات بدون توجه به مسایل فرهنگی ممکن نیست

پیشبرد امور در ادارات بدون توجه به مسایل فرهنگی ممکن نیست


استاندار کهگیلویه وبویراحمد بر لزوم تداوم نشست های فرهنگی ، دینی و عقیدتی در میان مدیران دستگاه های مختلف اجرایی استان تاکید کرد و گفت: این گونه ارتباطات معنوی و اجتماعی موجب تحرک، نشاط و پیشبرد بهتر امور در سطح ادارات می شود.

به گزارش خبرنگارباشگاه خبرنگاران یاسوج، سید موسی خادمی در نخستین شورای فرهنگی و عقیدتی مدیران اجرایی کهگیلویه وبویراحمد افزود: برگزاری چنین نشست هایی مدیر را از عمل زدگی محض و روزمرگی ها نیز نجات خواهد داد.

وی بیان کرد: ضرورت این گونه ارتباطات فرهنگی و اجتماعی برای مدیرانی که در برخی دستگاه های با رویکرد فنی و عمرانی هستند نیز بیشتر احساس می شود.

خادمی تصریح کرد: برخی مدیران آنقدر در مسایل اجرایی و فنی خود غرق می شوند که مسایل مهم فرهنگی و عقیدتی را به فراموشی می سپارند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: تجربه ها و بررسی های علمی و کارشناسانه نشان داده که افراط در این مقوله و بی توجهی به مسایل فرهنگی خود می تواند آغازگر انحراف در یک مجموعه و یا سازمان باشد.

خادمی از مجموعه روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خواست تا از نظرات و پیشنهاد های راهبردی مدیران اجرایی استان در زمینه برگزاری هرچه بهتر و پربارتر این گونه نشست ها بهره لازم را ببرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از دستگاه های مختلف اجرایی و فرهنگی در استان خواست تا نهایت همت و تلاش خود را برای برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم سالگرد ارتحال عالم ربانی حضرت آیت الله ملک حسینی در روز 14 آبان داشته باشند.