جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

پیام نماینده ولی فقیه در استان در پی شهادت دانشمند هسته‌ای کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام نماینده ولی فقیه در استان در پی شهادت دانشمند هسته‌ای کشور

حجت الاسلام سید نصیر حسینی در پی ترور ناجوانمردانه و شهادت شهید دکتر محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشور پیامی صادر کرد.

در پیام نماینده ولی‌فقیه در استان آمده است: دشمنان کور دل نظام جمهوری اسلامی یک بار دیگر با هدف اخلال در حرکت رو به جلوی علمی کشور به خصوص کند کردن و توقف مسیر رشد و توسعه دانش دفاعی و هسته‌ای کشور دکتر محسن فخری‌زاده از پژوهشگران نامی و بزرگ صنعت دفاعی را به شهادت رساندند.

شهید فخری‌زاده پژوهشگری لایق و برجسته و از پیشگامان حرکت رو به جلوی علمی کشور در صنعت دفاعی بود که دشمنان کوردل ایران اسلامی به ویژه صهیونیست‌های تروریست و آدمکش با این ترور کور عمق کینه و نهایت واهمه خود را نسبت به پیشرفت‌های علمی کشور توسط فرزندان حضرت روح‌الله «ره» نشان دادند.

دشمن مستکبر و جنایتکار و صهیونیست‌های تروریست بدانند که دانشمندان هسته‌ای ما هر یک ده‌ها و بلکه صدها نخبه علمی متعهد پرورش داده‌ا‌ند و این مسیر پر افتخار با ریختن چنین خون‌های پاکی هرگز مسدود نمی‌شود.

این جانب شهادت دانشمند راه عزت، سربلندی و اقتدار ایران اسلامی را به محضر حضرت بقیه‌الله الاعظم روحی له الفدا، رهبری معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای مد ظله العالی، ملت شریف و صبور ایران اسلامی، خانواده شهید بزرگوار و مردم شهیدپرور، همیشه در صحنه و بصیر کهگیلویه و بویراحمد تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.