Skip to Content

پیام تشکر نماینده ولی فقیه در استان

پیام تشکر نماینده ولی فقیه در استان


بسم الله الرحمن الرحیم

الحمد الله رب العالمین و صلی الله علی سید نا محمد و آله الطاهرین

درود خداوند بر ملت غیور و سرافراز ایران اسلامی ،سلام بر مردم ،وارثان شرف و حّمیت ،که با درک عمیق از رسالت تاریخی خویش باردیگر حماسه آفریدند و با حضور پای صندوق های رای ، برگ زرین دیگری از دفتر انقلاب خویش را ورق زدند . انتخابات ریاست جمهوری که تعیین کننده سکان دار عرصه سیاست و اقتصاد کشور است ،جلوگاه عزت و افتخار آنان گردید ،و ذلت و حقارت را به دشمن ارزانی کرد .

آفرین بر استان شهادت و غیرت ،که بار دگر طلایه دار حماسه شدو با حضور شکوهمند خویش ،نقش خویش را در تحقیر و مذلّت دشمن ایفا نمود . اینک آسمان این خطه به خود می بالد که بر چنین مردان و زنانی سایه افکنده و زمینِ این سامان ،احساس غرور می کند . این فتح و پیروزی که حماسه سیاسی را رقم زد بر رمز اتحاد و اقتدار ،رهبر معظم انقلاب اسلامی مبارک باد .

اکنون همه باید قاعده های اخلاقی موفقیت و عدم موفقیت را رعایت کنند ،تا شهد این پیروزی در کام ایرانیان شیرین تر شود .

مشارکت شایسته تقدیر مردم در انتخابات شورای شهر و روستاجلوگاه دیگری بود که امت اسلام در آن بلوغ اجتماعی خود را به نمایش گذاشت و سرنوشت عمران و آبادانی شهر و روستاها را به خرد جمعی و اندیشه متعالی انسان های پاک سپرد .

در استان کهگیلویه وبویراحمد مردم با شرکت با صلابت خویش در انتخابات خبرگان رهبری ،پایمردی خویش را در حفظ نظام دینی و ولایت فقیه ،به منصه ظهور رساندند تا در این تجلیگاه نیز عزم راسخ و اراده فاخر را در پاسداری از آرمانهای امام راحل (ره) به نمایش گذارند .

تمامی مردم ،از همه مسئولان اجرایی و نظارتی و نیروهای اطلاعاتی و بازرسی و قضایی ،نظامی و انتظامی ،بسیج و سپاه و رسانه های جمعی و صدا و سیما که امنیت و سلامت انتخابات را محقق ساختند سپاسگزارند و از اینکه جمعی از همشهریان محترم بعلت ازدحام و پایان مهلت و علل دیگر ،این توفیق از آنها سلب شد متاسفند و از خداوند بزرگ جبران تحمل این ناراحتی ها را خواهانم.

اینجانب خداوند بزرگ را حمد و سپاس می گویم که از لطف و حمایت علما و فرهیختگان و نخبگان و خانواه محترم شهداء و رزمندگان و اقشار مختلف و تمامی ایل ها و طوایف برخوردار شدم . که ان شاء الله زمینه یک وفاق استانی را در سایه نظام و رهبری فرا هم خواهد نمود .

ضمن قدردانی و تشکر از هم استانیهای عزیز که با کرامت و شرافت مثال زدنی ،اعتماد خود را به حقیر ابراز کردند ،جزای این محبت بی دریغ را از پروردگار متعال می طلبم و بر این باورم که نوشته و گفته نمی تواند اندکی از سپاس واقعی را نشان دهد .

در پایان از ایزد منان توفیق مسئولان و مردم برای عینیت بخشیدن به شعار حماسه اقتصادی که آرزوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) است ،مسئلت دارم . ان شاء الله در روز میلاد منجی بشریت ،حضرت بقیه الله الاعظم اروحنا فداه گرد هم می آئیم تا روح حماسه را ارج نهیم و پاس داریم .

سید شرف الدین ملک حسینی ۲۵ /۳/ ۹۲