جهش تولید | چهارشنبه، ۹ مهر ۱۳۹۹

پخش برنامه های آموزشی مدارس از شبکه استانی دنا - نمایش محتوای خبر

 

 

پخش برنامه های آموزشی مدارس از شبکه استانی دنا

برای تقویت آموزشهای حضوری در مدارس برنامه های آموزشی تلویزیونی از شبکه استانی کهگیلویه وبویراحمد پخش می شود.

مدیرکل آموزش وپرورش این استان در جلسه هماهنگی با مسئولان صداوسیما برای پخش برنامه‌های آموزشی از شبکه استانی دنا گفت: با هدف کمک به دانش آموزانی که امکان حضور در مدرسه برایشان وجود ندارد آموزش‌های جانبی غیرحضوری ضروری است.
هادی زارع پور افزود: استفاده از برنامه‌های درسی ارائه شده در شبکه آموزش وهمچنین تولید محتوا توسط معلمان استان برای تأمین آموزش‌های غیرحضوری، انجام می‌شود.
وی ادامه داد: همکاری اولیاء برای بازگشایی مدارس به صورت حضوری و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ضروری است.
مدیرکل آموزش وپرورش استان بیان کرد: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا، مدارس از ۱۵ شهریور با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به صورت حضوری و در مناطق خاص با شرایط ویژه یا گروه بندی دانش آموزان انجام می‌شود.

مدیرکل صداوسیمای مرکز استان هم گفت: برنامه‌های تبیینی وتوجیهی برای شرکت حضوری دانش آموزان در مدارس از سیمای شبکه دنا و خبرگزاری تهیه و پخش می‌شود.
امیر رئوف افزود: برنامه‌های شبکه آموزش و طرح آموزش تلویزیونی هم از طریق شبکه استانی دنا اطلاع رسانی می‌شود.
وی ادامه داد: صداوسیمای استان آمادگی تهیه محتوای برنامه‌های آموزشی برای پخش از شبکه استانی و استفاده دانش آموزان در زمان‌های مناسب را دارد.
ایوب رضایی معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش استان هم گفت: تهیه بسته‌های آموزشی، تهیه محتوای آموزشی در قالب سی دی، تهیه کاربرگ و بارگزاری محتوا در سایت گروه‌های آموزشی از دیگر برنامه‌های آموزش غیرحضوری است.