حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۷

ویژه تحویل سال - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه تحویل سال

Loading the player...

به مناسبت تحویل سال 95 ویژه برنامه ای به مدت 180 دقیقه به صورت زنده با سفره هفت سين ويژه تحويل سال و با بخشهای متنوع و شاد از سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد پخش میشود. دردكور برنامه. المانهاي بومي محلي در دكوردیده شده است. تيتراژ برنامه نیز  موسيقي و تصاوير   زیبایو بهار استان طراحی شده است. پیام نوروزی مقام معظم رهبری پیام نوروزی رئیس جمهور همچنین پيام تبريك مقامات استاني (نماينده ولي فقيه و استاندار ) در برنامه پخش میشوند

در يك بخش  از برنامه گزارش از تمام اقشار و گروههاي مردمي اماكن و نهادهايي كه در نوروز در محل كار هستندتولید و در برنامه پخش می شودهمچنین هنرمندان استاني  یا ملی  به برنامه دعوت  میشوند.تولید وله هایی با گرافیک زیبا نیز در کار دیده شده است.

پخش دعاي اول سال توسط اقشار مختلف   و گزارش از بي بي حكيمه (س) براي تحویل سال، گزارش جمله خواني و معما ، گزارش از فعاليت  نوروزی حوزه های  خبر و راديو  صدا و سیمای مرکز استان ، گزارش در مورد عيدي دادن و عيدي رفتن ،بهره گیری از خواننده هاي  هم استاني در چندين بخش به صورت زنده (لري ، تركي و پاپ) و با نمادهای محلي در موسيقي ها بخشهای دیگری از برنامه می باشند.

 پخش تبريك گروهي، از مشاغل مختلف استان ( آتشنشانان – پرستاران و....)در فضاو محل كار در لحظه تحويل سال، خاطره گويي رزمندگان ، اسرا و پخش تلفن و پيامك هاي مردمي، توصيه هاي پزشكي براي سلامت ،استفاده از شاعران طنز پرداز استان با صداي خود شاعر و چند بخش نمايش از دیگر بخشهای برنامه می باشند

موضوعات سبك زندگي ،رزق و روزی حلال،خانواده های موفق،تحکیم بنیان خانواده محيط زيست و مواردمرتبط با عيد نوروز ، بهداشت سفر، آداب سفر در کار مورد توجه قرارمی گیرد.

سال تولید: 195/01/01

تهیه کننده:کامران پاک منش

مجریان: محمد صادق آزادی