Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

ولایتمداری مهمترین ابزار برای عبور از بحران ها است

ولایتمداری مهمترین ابزار برای عبور از بحران ها است


مدیركل سیاسی و انتخابات استانداری كهگیلویه و بویراحمد با بیان اینكه فشارهای وارده بر كشور در این برهه از زمان قابل مقایسه با ادوار گذشته نیست، گفت: با ولایتمداری و پیروی از رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری عبور از تمام این مشكلات امكان پذیر خواهد بود.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران یاسوج و به نقل از روابط عمومی استانداری كهگیلویه و بویراحمد، 'حمدالله مبشری' روز یكشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان دنا افزود: عزت، اقتدار، امنیت، پیشرفت و بالندگی كنونی كشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون ایثارگری رزمندگان، پشتیبانی و همراهی مردم و رهبری هوشمندانه امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری است.
وی بیان كرد: انقلاب اسلامی ایران تاكنون با هوشیاری مردم و درایت مسوولان اجرایی نظام از تمام گردنه ‌های سخت عبور كرده است.
مبشری با اشاره به اینكه می بایست همچنان بصیرت سیاسی و انقلابی خود را در شرایط گوناگون حفظ كرد، اظهار داشت: ملت ایران بارها و در امتحانات دشوار به سلامت عبور كرده اند و نشان دادند كه قادر به شكست دشمن در هر موقعیتی هستند.
وی گردش مدیریتی و تصدی در حكومت ها را یك امر طبیعی دانست و عنوان كرد: مهمترین فلسفه مدیریت و خدمت در نظام اسلامی نوكری و خدمت رسانی صادقانه به مردم است.
مبشری ابراز داشت: امروزه هر مدیری كه مسوولیتی را در نظام مقدس جمهوری اسلامی بر عهده می گیرد چنانچه نتواند از فرصت پیش آمده برای خدمت رسانی به مردم استفاده بهینه كند پیش مردم بدهكار است.
وی ضمن قدردانی از تلاش ها و خدمات 'مرادعلی پیوند' فرماندار سابق دنا، افزود: مردم از مسوولان اجرایی انتظار كار و خدمت دارند كه می بایست برای توفیق در امور با سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان به نحو مطلوب همكاری شود.
در این مراسم 'زواره اسدی' به عنوان سرپرست جدید فرمانداری دنا منصوب و از خدمات 'مرادعلی پیوند' فرماندار سابق این شهرستان تجلیل شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران مرکز