سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

وضعیت نامطلوب پیست اسکی کاکان یاسوج - نمایش محتوای خبر

 

 

وضعیت نامطلوب پیست اسکی کاکان یاسوج

وضعیت نامطلوب پیست اسکی کاکان یاسوج

پیست اسکی کاکان در شهرستان بویراحمد وضعیت مطلوبی ندارد.

یکی از جاذبه‌های مفرح و دلنشین برای مسافران و گردشگران در این استان در فصل زمستان پیست اسکی کاکان است که سالانه تعداد زیادی مسافر و گردشگر از مناطق مختلف کشور به ویژه جنوب کشور از آن بازدید می کنند.
بر اساس این گزارش مزیت پیست اسکی کاکان این است که نسبت به سایر پیست‌های اسکی در کشور به استانهای جنوب کشور نزدیک‌تر است اما امسال به دلیل کمی بارش برف این پیست وضعیت نامطلوبی دارد و همه انتظار دارند تا رحمت پروردگار بر منطقه نازل شود و دوباره خون تازه‌ای در رگ‌های پیست اسکی کاکان جاری شود.

رئیس هیئت اسکی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اوضاع خوبی در پیست اسکی نداریم، گفت: بیشتر دستگاه‌های پیست خراب است .
اسد پور افزود: برای مثال دستگاه برف‌کوب این پیست خراب است و تأسیسات و موتورخانه نیز برای فعالیت نیاز به تعمیر اساسی دارند.
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در همین خصوص گفت: یکی از اقدامات اساسی که در منطقه و محدوده پیست اسکی صورت گرفته چهار خطه کردن این محور از محدوده آب‌نهر تا نزدیکی پیست اسکی کاکان است تا خودرو‌ها بتوانند به راحتی در این مسیر تردد کنند.
فیلی افزود: مسئولان و به خصوص مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد باید پیگیر وضعیت پیست اسکی کاکان باشند چراکه بهترین مکان برای دسترسی به علاقه‌مندان به برف و اسکی در جنوب کشور همین پیست اسکی کاکان است.