Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

وجود2 هزار و 125کیلومتر راه در بویراحمد

وجود2 هزار و 125کیلومتر راه در بویراحمد


رئیس اداره راه و شهرسازی بویراحمد گفت: دو هزار و 125 کیلومتر راه در شهرستان بویراحمد وجود دارد.

هوشنگ بهرمنداظهار کرد: عملیات اجرایی ساخت و بهسازی راه روستایی منطقه قاسم‌آباد جلیل در بخش سپیدار توسط عوامل راهداری و راهسازی بویراحمد انجام گرفت.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بویراحمد گفت: با توجه به کمبود اعتبار جهت ساخت و بهسازی پروژه‌های راه روستایی در شهرستان بویراحمد طی یک حرکت جهادی و برنامه‌ریزی شده با استقرار بیش از 10 دستگاه راهسازی اعم از لودر، گریدر، کامیون، آب پاش و غلطک این اداره، به صورت شبانه‌روزی و با بسیج بیش از 20 نفر از عوامل راهداری عملیات اجرایی بهسازی راه روستایی قاسم‌آباد جلیل انجام گرفت.

بهرمند افزود: این پروژه با حجم خاکریزی 1300متر مکعب و بیش از یک‌کیلومتر تسطیح بستر در طی دوره زمانی یک هفته برای روستاییان بهسازی و آماده بهره‌برداری شد.

این مسئول عنوان کرد: عملیات اجرایی این پروژه بهره‌مندی بیش از 60 خانوار و با جمعیت بیش از 300نفر را از نعمت این راه روستایی برخوردار کرد.

وی افزود: بیش از 2 هزار و 125کیلومتر راه در شهرستان بویراحمد وجود دارد که قصد داریم رفع کمبودهای موجود اعتباری در بخش‌های راهسازی و راهداری مانع اجرای عملیات راهسازی و راهداری در شهرستان بویراحمد نشود.

بهرمند خاطرنشان کرد: طول راه‌های فرعی 50 کیلومتر، راه‌های روستایی 770 کیلومتر است که از مجموع این راه‌ها 340 کیلومتر راه آسفالته و مابقی به طول 130 کیلومتر راه شوسه و 300 کیلومتر راه‌های خاکی در این دو بخش است که این آمار راضی‌کننده نیست و علی‌رغم تلاش دولت‌ها در این مناطق عقب‌ماندگی در جاده‌ها پا برجاست که نیازمند همت و همدلی همه مسئولان است.

 

منبع: خبر مرکز