Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

همدلی و وفاق ملی بهترین حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای ایران است

همدلی و وفاق ملی بهترین حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای ایران است


همدلی و وفاق ملی بهترین حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای ایران است

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: همدلی و وفاق ملی بهترین حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در ادامه مذاکرات ژنو است.

غلامرضا تاجگردون در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران یاسوج  با اشاره به اهمیت انرژی هسته ای برای مصارف صلح آمیز و صنعتی برای ایران افزود: اعتماد سازی در عرصه جهانی با گفتمان و بدون تنش بهترین راهکار برای دستیابی به این علم است.

وی با اشاره به فتوای مقام معظم رهبری در حرام بودن ساخت بمب هسته ای افزود: با نگرش های جناحی و جانبدارانه گروهی که این مذاکرات را جام زهر نام نهادند نمی توان ادعای حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای سر داد.

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر ولایت فقیه و قانون اساسی را پذیریفته ایم پس از قدردانی رهبر فرزانه انقلاب از تلاش های تیم مذاکره کننده هسته ای باید با این تیم همراهی کرد.

وی تاکید کرد: چشم انداز اقتصادی ایران پس از توافق اولیه تیم مذاکره کننده روشن است.

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد: با تلاش دولت یازدهم، مسوولان نظام جمهوری اسلامی ایران، رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت مردم تر تیم مذاکره کننده با پایندی به ارزش های اسلامی بتوانیم به حق مسلم خود در دستیابی به انرژی هسته ای برسیم.