Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

هرگونه کوتاهی درزمینه تبدیل وضعیت نیروها به اطلاع مردم می رسد

استاندار کهگیلویه وبویراحمد ضمن هشدار به مدیران دستگاه های مختلف اجرایی گفت: هرگونه کوتاهی در زمینه تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و شرکتی در استان به اطلاع مردم خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران یاسوج ، دکتر حسین صابری در نشستی با مدیران استان افزود: قانون و دولت به صراحت نسبت به تغییر و تبدیل وضعیت نیروهای قردادی در همه دستگاه ها و شرکت های دولتی و خصوصی تاکید کرده و راهکارهای قانونی و عملی را در این راستا برای آنها مشخص کرده است.

وی بیان کرد: برخی دستگاه های اجرایی استان عده ای از نیروهای قراردادی و شرکتی خود را تبدیل وضعیت کرده اند ولی برخی از آنها را همچنان در بلاتکلیفی قرار داده که این امر باید در اسرع وقت عملی شود.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: دولت ضمن تبدیل وضعیت و تعیین تکلیف نیروهای قراردادی و شرکتی همچنان بر جذب نیر براساس عدالت و شایستگی تاکید دارد.

وی اظهار کرد: امسال نیزبه نظر می رسد به لحاظ محدودیت منابع مالی و کمبود اعتبارات عمرانی و جاری تفاوت چندانی با سال گذشته نداشته باشد بنابراین باید همچنان در نحوه تخصیص و هزینه کرد منابع با نهایت دقت و ظرافت عمل کرد.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: البته در سال گذشته با وجود منابع مالی محدود و پیش بینی مشکلات در پرداخت حقوق کارکنان ولی با تدبیر و تلاش همه مدیران اجرایی و متولیان امور دغدغه های پیش رو مرتفع شد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد نیز در این نشست بر ضرورت همکاری همه دستگاه های اجرایی با ستاد انتخابات استان برای برگزاری باشکوه انتخابات 24 خرداد امسال تاکید کرد.

غلامعی رضوانی از نام نویسی چهار هزارو 381 نفر برای انتخابات شورهای اسلامی شهر و روستا در استان خبر داد.

وی بیان کرد: تعداد کل شورهای اسلامی شهر و روستا در استان 731 مورد است.