جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

نوبهار - نمایش محتوای صدا

 

 

نوبهار

Loading the player...

در ایام نوروز ویژه برنامه نو بهار به مدت 90 دقیقه از 1فروردین 97 تا 14 فروردين 97 در دو نوبت صبح و عصر  ساعت پخش برنامه صبحها از ساعت 10 تا11:30 و عصرها 17:30تا 19 ازصدای مرکز کهگیلویه و بویراحمد به صورت زنده پخش خواهد شد. معرفی مراکز خرید محلی و بازارچه ها ، معرفی هتلها ، رستورانها و مکانهای اقامتی ، پارکهای اسکان در سطح شهرهای مختلف استان ،در قالب گزارش و ارتباط با مسولان و متولیان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان ،تهیه می شود  و پخش بسته ای در رابطه با آیین و سنن های نوروزی استان ، اطلاع رسانی در خصوص هشدارهای امنیتی و معرفی جاذبه های گردشگری در سراسر استان ، بخش هایی از برنامه می باشد. بهره گیری از  هنرمندان ، خوانندگان ،بازيگران ، ورزشكاران ملي و بين المللي به عنوان مهمان حضوري يا به صورت گزارش، ارتباط تلفني  با خبرنگاران شهرستانها و گزارش ازحال و هواي نوروز در شهرستانها ،گزارش از  مسافران نوروزي پخش می شود .  سه بخش طنز سه دقيقه اي در سه بخش از  برنامه و پخش موسيقي ملي ، استاني و مناطق  در برنامه دیده شده است.

    در این برنامه آموزش مهارتهای لازم در تعطیلات نوروز در زمینه هزینه مسافرت ، بهداشت عمومی ، روشهای حفظ و نگهداری محیط زیست مورد توجه قرار خواهد گرفت . همچنین آموزش کمکهای اولیه در قالب گزارش یا ارتباط تلفنی با کارشناسان مربوط و طراحی مسابقه تلفنی یا پیامکی نیز در برنامه دیده شده است. دو بخش توصیه های غذایی نوروزی با کارشناسان متخصص غذایی در مورد راههای نگهداری صحیح مواد غذایی در سفر ارتباط گرفته خواهد شد. برقراری ارتباط با گزارشگران از زیارتگاه ها و اماکن متبرکه در برنامه دیده شود . پیام تبریک به تمامی زبانها و لهجه های رایج ،  ارتباط با مراکز استانها  ، بخشهای دیگری از برنامه می باشد.

تاریخ تولید: 1396/01/01

تهیه کنندگان: مهرداد محمدیان فر، رضاقلی داستان ،وحید علویان سوق ، حمید دارابی،میترا الهی،مسعود رشیدی،فریبا پورعلی،شهرزاد چرامی

گویندگان:شیوا رضائی زاده،عنایت عباسی،جهانبخش صابری جو

گزارشگران:حاتم ناطق زاده، مریم فرخی ،سمیه عوض پور،الهه الهی و زینب شفیعی