Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

موفقیت هسته ای ایران تحول بنیادی در حوزه سیاسی و اقتصادی است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: موفقیت هسته ای ایران و توافق با کشورهای گروه 1+5 تحول بنیادی در دو حوزه سیاسی و اقتصادی است که در دولت یازدهم رقم خورد.

سید موسی خادمی در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران یاسوج افزود: حماسه انتخابات 24 خرداد 92 نیز اتفاق بزرگی برای دولت تدبیر و امید است.

وی بیان کرد: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری شده حضور حماسی ملت ایران در انتخابات 24 خرداد 92 رویداد مهمی بود که در حوزه سیاسی رخ داد.

خادمی اظهار کرد: دولت یازدهم مدبرانه موفقیت ارزنده ای را در کارنامه سراسر درخشان ایران اسلامی به ثبت رساند و توانست دشمنانی را متقاعد کند که در طول بیش از 34 سال با حربه های متعدد، ستیزه جویی آشکار و نهان و با تئوری های مختلف نظامی، تهاجم فرهنگی، تحریم ها، تهدیدها و ارائه برنامه های یک جانبه و چندجانبه برای انزوای ایران تلاش می کردند.

وی انقلاب اسلامی ایران را بزرگترین، مطرح ترین و تاثیرگذارترین انقلاب جهانی دانست و عنوان کرد: دلیل آن وجود رهبری خردمند و برخورداری از پشتوانه محکم مردمی است.

خادمی ابراز داشت: با پشتوانه مردمی، تدبیر دولت و هدایت حکیمانه رهبر معظم انقلاب دشمنان به نقطه ای رسیده اند که در رفتار خود تجدیدنظر می کنند.

وی با تبریک موفقیت به رسمیت شناختن ایران اسلامی در تولید انرژی صلح آمیز هسته ای، افزود: دولت تدبیر و امید به دنبال احصای حقوق ملت ایران، عزت و اقتدار نظام، احترام متقابل و دوسویه، رعایت حریم ها و مرزبندی ها با تمام کشور های جهان است و هیچگاه در برابر ذره ای از آرمان های نظام، انقلاب و خون شهدا کوتاه نخواهد آمد.