Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

مهمترین دغدغه مسوولان رفع مشکلات مردم است

مهمترین دغدغه مسوولان رفع مشکلات مردم است


فرماندار گچساران گفت: مهمترین دغدغه مسوولان کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از مناطق استان رفع مشکلات مردم است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران یاسوج ، محمد شفیعی در جلسه برنامه ریزی سفر نماینده ولی فقیه و نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری به همراه جمعی از مسوولان استانی به گچساران گفت: مسوولان این استان دراین سفر بخشی ازمشکلات شهرستان را بررسی خواهند کرد.

وی تعامل، وحدت و انسجام را رمز پیشرفت و توسعه هر منطقه اعلام کرد و گفت: در نظام اسلامی خدمات خوبی در این شهرستان صورت گرفته است.

فرماندار گچساران با اشاره به خدمات ارزنده نظام در این شهرستان ابراز کرد: با وجود تلاشهای صورت گرفته گچساران نیازمند توجه بیشتر است.

شفیعی افزود: گچساران استعداد های زیادی در زمینه کشاورزی دارد و توجه مسوولان به این بخش موجب توسعه این شهرستان و ایجاد اشتغال پایدار خواهد شد.

فرماندار گچساران افزود: بازدید از روستای دیل، نشست با اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا، دیدار و بازدید از مناطق عشایری ، نشست با روحانیون، شورای اداری، دیدار مردمی، غباررویی گلزار شهدا، بازدید از پروژه های عمرانی ، نشست با مدیران واحدهای صنعتی شهرستان را از عمده برنامه های این سفر سه روزه است.

نماینده ولی فقیه و نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری ، معاونان استاندار و 16 نفر از مدیران کل سازمانها و نهادها به مدت سه روز در این شهرستان حضور خواهند یافت.