رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

معرفی رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان

معرفی رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان

طی احکامی جداگانه از سوی استاندار رئیس و اعضای ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد منصوب شدند.

استاندار در نخستین جلسته ستاد انتخابات استان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: تأکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر ارزش و اهمیت جایگاه رأی مردم و انتخابات نکته ای بسیار کلیدی، اساسی و مهم است، که برگرفته از مردم سالاری دینی و قانون اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

علی محمد احمدی با بیان اینکه رأی مردم حق‌الناس است افزود: مسئولان برگزاری انتخابات در فرآیند انتخابات نباید کوتاهی کنند زیر این کوتاهی منجر به ضایع شدن حق نامزدهای انتخاباتی و مردم می شود و بر اساس قانون این تخلف بوده و قابل گذشت نیست .

وی با تاکید بر اینکه همه مسئولان استانی تلاش می کنند تا انتخاباتی سالم برگزار شود گفت:مدیران و ناظران انتخابات نباید گرایش‌های فردی، سلیقه‌ای و گروهی خود را در انتخابات شرکت دهند.

استاندار با اشاره به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی در امسال افزود: دشمنان ایران اسلامی اراده ملت ایران را نشانه رفته اند و سعی می کنند تا با فشارهای اقتصادی و سیاسی میان مردم و مسئولان نظام فاصله ایجادکنند به همین منظور انتخابات در ایران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است .

علی محمد احمدی گفت: دشمنان با هیاهوی رسانه‌ای خود تلاش می‌کنند تا اقتدار جمهوری اسلامی ایران را زیر سؤال برده و از حضور مردم در انتخابات جلوگیری کنند به همین دلیل تلاش برای حضور حداکثری مردم در انتخابات ضروری است و موجب حفظ و تقویت نظام خواهد شد.

وی با اشاره به مشارکت بیش از 70 درصدی مردم استان درانتخابات ادوار گذشته گفت: صحت، شور، و فراهم کردن زیرساختها در انتخابات امسال ضروری است.

مدیرکل ثبت احوال استان هم در این جلسه گفت: پیش بینی می شود امسال 520 هزار نفر در استان واجد شرایط رای دادن باشند.

تقوی افزود: 82 درصد مردم کارت ملی هوشمند خود را دریافت و به زودی بقیه افراد واجد شرایط کارت ملی هوشمند خود را دریافت خواهند کرد و زمینه برای برگزاری انتخابات نیمه الکترونیکی و یا الکترونیکی مهیا است.

در پایان این جلسه استاندار کهگیلویه وبویراحمد احکام اعضای ستاد انتخابات استان را به اعضاء ابلاغ کرد  که بر اساس آن جعفرگوهرگانی به عنوان رئیس کمیته مالی و پشتیبانی انتخابات، محمد کاظم نظری به عنوان رییس ستاد انتخابات، رسولی مسئول کمیته فناوری ، عظیم فر عضو و مسئول کمیته حراست و استعلامات ، محمدتقوی مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ، نشاطی مسئول کمیته امنیت و مرادی مسئول کمیته حقوقی ستاد انتخابات معرفی شدند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور با موافقت شورای محترم نگهبان در تاریخ دوم اسفندماه سال ۹۸ برگزار می‌شود و زمان ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی نیز از تاریخ دهم آذرماه ۱۳۹۸ به مدت یک هفته تعیین می‌شود.