جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

مستند کهگیلویه و بویراحمد زیبا در شبکه دنا کلید خورد - نمایش محتوای خبر

 

 

مستند کهگیلویه و بویراحمد زیبا در شبکه دنا کلید خورد

مستند کهگیلویه و بویراحمد زیبا در شبکه دنا کلید خورد

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد از ساخت مستند ۱۳ قسمتی گردشگری در این شبکه خبرداد.

امیر رئوف، مواهب طبیعی این خطه را جلوه ای زیبا ازآفرینش دانست و گفت: با هدف معرفی زیبایی‌ها و پتانسیل های کم نظیر استان چهارفصل کهگیلویه و بویراحمد و همچنین پرداختن به توانمندی های استان در بخش های مختلف گردشگری مستندی فاخر در شبکه دنا کلید خورد.

وی ساخت این مستند را در ۱۳ قسمت 30 دقیقه ای بیان کرد و افزود: یکی از توانمندی های بالقوه استان چهار فصل کهگیلویه و بویراحمد مبحث گردشگری آن است که می توان با معرفی جاذبه های طبیعی و تاریخی بکر و زیبایش زمینه حضور گردشگران داخلی و خارجی و همچنین سرمایه گذاران را فراهم کرد.

مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد حضور بازیگران نام آشنای تلویزیون ایران همچون سرکار خانم زهرا سعیدی که سال های قبل به واسطه همکاری با شبکه استانی دنا ساکن شهر یاسوج بودند و سایر نخبگان استان کهگیلویه و بویر احمد در این مجموعه مستند را یکی از ویژگی های بارز آن برشمرد.

رئوف به عوامل سازنده این مجموعه 13 قسمتی پرداخت و گفت: عوامل سازنده این مستند یک تیم حرفه ای و بومی هستند که در سال های اخیر مستندهای فاخری از جمله مستندهای سرزمین چهار فصل، سرزمین پارس، نقش های ماندگار و زیبایی های ایران را در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد تولید کردند.

وی عوامل سازنده این مستند را علی لایق زاده کارگردان، عبدالرضا حیدری اردکانی نویسنده، سید جواد هادی اصل و شایان غفاری به عنوان فیلمبردار و صدای ماندگار استاد بهروز رضوی به عنوان گوینده معرفی کرد.

پخش این مستند در۱۳ قسمت 30 دقیقه ای تولید و از شبکه دنا پخش می شود.