Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

مراجعه بيش از 300 هزار مسافر به پست هاي امدادي هلال احمر استان

جمعیت هلال احمر کهگیلویه وبویراحمد گفت: نیروهای امدادی هلال احمر این استان از زمان اجرای طرح نوروزی تاکنون 50 حادثه را پوشش داده اند و به 970 خانوار در سوانح مختلف امدادرسانی نموده اند.

مثنوی افزود: استقرار بالگرد امدادی از روز دوم فروردین تاکنون در محورهای مواصلاتی و جاده های سخت گذر استان و تشکیل تیم های عملیاتی خواهران امدادگر را نیز از دیگر اقدامات جمعیت هلال احمر کهگیلویه وبویراحمد در ایام نوروز امسال اعلام کرد.

وی استقرار خیمه های نماز در کنار پست های امدادی را یکی از اقدامات شایسته از سوی جمعیت هلال احمر دانست و گفت: تاکنون بیش از 40 هزار نفر مسافر نوروزی به این خیمه ها مراجعه و اقدام به برگزاری نماز کردند

از آغاز اجرای طرح امداد نوروزی تا امروز بیش از 300 هزار مسافر به پست های امدادی هلال احمر این استان مراجعه کردند.

. مثنوي تعداد مراجعه کنندگان به ایستگاه های سلامت و فضاهای دوستدار کودک جمعیت هلال احمر این استان را به ترتیب25 و 27 هزار نفر عنوان کرد.

وی با بیان اینکه امدادگران جمعیت هلال احمر به طور شبانه روز در پایگاه های امداد و نجات مشغول ارایه خدمات به مسافران هستند،افزود: 13 پست امدادی این جمعیت تا 14 فروردین امسال مشغول کمک رسانی و خدمات دهی مطلوب به مهمانان نوروزی خواهند بود.

مثنوی برپایی نمایشگاه فاطمیه به مناسبت ایام فاطمیه، اجرای پروژه سحاب(سامانه حرکت امدادی بشردوستانه) و برپایی چادرهای اسکان در کنارپست های امدادی را از دیگر اقدامات انجام شده برای خدمات رسانی به گردشگران نوروزی در این استان اعلام کرد.