رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

مجله فرهنگ و هنر - نمایش محتوای صدا

 

 

مجله فرهنگ و هنر

Loading the player...

مجله فرهنگ و هنر کاری از صدای مرکز کهگیلویه و بویراحمد است که با هدف گسترش، ترویج و معرفی بهتر و بیشتر هنر و فرهنگ استان و هنرمندان عرصه های مختلف روزهای سه شنبه هرهفته از ساعت 20:15 به روی آنتن شبکه دنا می رود.

       به هر گوشه ای از  استان کهگیلویه وبویراحمد که بنگرید با یادگاری شگرف و شکوهمند از تاریخ و فرهنگ ایرانی و پیشینه نیاکان روبرو می شوید و هنوز نشانه های زنده و پویای فرهنگ غنی ایران را در جای جای این استان می‌توان آشکارا به نظاره نشست. صدا و سیمای مرکز یاسوج هم تلاش می کند با تهیه و تولید مجله فرهنگ و هنر به معرفی بهتر هنر و هنرمندان این دیار به هموطنانمان کمک کند. این برنامه فرصت مغتنمی برای آشنایی شنوندگان با تاریخچه و قدمت هنرهایی همچون خوشنویسی، موسیقی، نقاشی، تئاتر،عکاسی و ...  و هنرمندان مطرح در این زمینه ها است. گزارشگر در این برنامه به سراغ چهره های ممتاز هنرهای مختلف استان می رود تا علاوه بر معرفی هنرمندان، زندگی نامه و رموز موفقیت آنان، به معرفی تاریخچه آن هنر در استان و شیوه های صحیح یادگیری و رشد و تعالی در آن زمینه بپردازد. معرفی تاریخ و زنده نگه داشتن هنرهای اصیل استان، متبلور شدن استعدادهای جدید و قرارگرفتن هنرمندان در مسیر و بستر صحیح رشد و تعالی از جمله محورهای تولید این برنامه است. فرهنگ و هنر کهگیلویه و بویراحمد امروز نوای اصالت خود را در رادیو دنا سر می دهد.

تاریخ تولید: 1395/07/01

تهیه کننده: محمد نامداری

گوینده: طاهره نظری نسب

گزارشگر: الهه الهیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام و خسته نباشید کاش صدا سیما یاسوج ب جای... آیدا ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۱۳:۱۸
کار خوبیه اما کمتر به مناطق دور افتاده و فرهنگ و... حسن ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۱۳:۱۶
کم کم برنامه داره رو غلتک می افته آفرین به عوامل... الهه ۱۳۹۶/۰۴/۴ ۱۳:۰۰

الهه
کم کم برنامه داره رو غلتک می افته آفرین به عوامل برنامه
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۴/۴ ۱۳:۰۰
حسن
کار خوبیه اما کمتر به مناطق دور افتاده و فرهنگ و هنر اون مناطق پرداخته میشه کاش به اونجاها هم سری می زدید
+4 (4 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۱۳:۱۶
آیدا
با سلام و خسته نباشید
کاش صدا سیما یاسوج ب جای این همه گزارش که میگرفت یه مستند درستو حسابی درست میکرد که مردم شهرهای دیگه بتونن فرهنگ و جلوهای زیبا شهرمونو ببینند
+4 (4 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۱۳:۱۸