سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

لزوم تقویت ادبیات دفاع مقدس برای مقابله با تحریف‌گران - نمایش محتوای خبر

 

 

لزوم تقویت ادبیات دفاع مقدس برای مقابله با تحریف‌گران

خطیب جمعه یاسوج: دشمنان در تلاش هستند تا دستاورد‌های دفاع مقدس را زیر سوال ببرند یا تحریف کنند.

امام جمعه یاسوج در خطبه‌های نماز این هفته با اشاره به دستاورد‌های دفاع مقدس گفت: اینکه عده‌ای در تلاش هستند تا عقلانیت، پیروزی‌ها و دستاورد‌های دفاع مقدس را زیر سوال ببرند یا تحریف کنند به این دلیل است که دفاع مقدس همه توطئه‌های دشمن را خنثی میکند.
حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی افزود: آثار و برکات دفاع مقدس مربوط به همان سال‌ها و این دوران نیست بلکه شامل همه دوران شده و تا ۲۰۰ سال دیگر چه بسا بیشتر شاهد آثار و برکات و دستاورد‌های آن خواهیم بود.
حجت الاسلام و المسلمین حسینی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در نخستین روز هفته دفاع مقدس اضافه کرد: معظم‌له مطالب ارزشمندی پیرامون دفاع مقدس فرمودند که از جمله آن‌ها لزوم تقویت ادبیات دفاع مقدس برای مقابله با تحریف‌گران است.
امام جمعه یاسوج بیان کرد: به فرموده رهبر انقلاب آشکار شدن ظرفیت‌های کشور و مردم و همچنین برملا شدن چهره خبیث استکبار جهانی برای دنیا از دیگر دستاورد‌های دفاع مقدس بود.
امام جمعه یاسوج با بیان اینکه دشمنان تلاش می‌کنند دست به تحریف این دستاورد‌ها بزنند، افزود: دفاع مقدس ضربات سنگین و مهلکی به استکبار وارد کرد و مهمترین هدف دشمن از راه‌اندازی جنگ ساقط کردن نظام بود.
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: ملت‌های آزادی‌خواه جهان از دفاع مقدس ایران الگو گرفتند و فهمیدند که می‌توان مقابل استکبار جهانی ایستادگی کرد.
حسینی بیان کرد: ابعاد مختلف دفاع مقدس هر چه بیشتر برای نسل جوان کنونی و آینده بیان شود تا از تحریف آن جلوگیری شود.
وی در ادامه با اشاره به شهادت امام حسن مجتبی (ع) بنا به روایاتی و همچنین شکست حصر آبادان در عملیات ثامن‌الائمه گفت: ۹ مهر روز همبستگی با کودکان فلسطینی است. ملت مظلوم فلسطین سال‌هاست که مورد ظلم و ستم رژیم صهیونیستی قرار دارند و عادی‌سازی روابط امارات و بحرین با این رژیم جعلی مایه ننگ است این کار به معنای حمایت از جنایات این رژیم صهیونیستی است.
وی بیان کرد: این کشور‌ها از سر ذلت و ترس تسلیم استکبار جهانی شدند و اقدام به عادی‌سازی روابط با رژیم کودک‌کش اسرائیل کردند.