Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

كیفیت پروژه های عمرانی كهگیلویه و بویراحمد نظارت بیشتری خواهد شد

معاون عمرانی استاندار كهگلیویه و بویراحمد گفت: كیفیت پروژه های عمرانی شهرداری های استان از سال آینده با كارشناسی و مهندسی بیشتری نظارت خواهد شد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران یاسوج، 'كورش امیدی پور ' در همایش شهرداران كهگیلویه و بویراحمد در گچساران افرود: شهرداری ها موظفند در زمینه اصول فنی طرح های عمرانی كه بصورت پیمانی و امانی اجرا می شود، نظارت دقیق و اصولی بیشتری داشته باشند.

وی كیفیت پروژه های اجرا شده گچساران در چند سال اخیر را مطلوب ارزیابی كرد و گفت: امید است با بالا بردن كیفیت و نحوه بكار گیری مصالح، مقاومت و طول عمر طرح های عمرانی این شهرستان افزایش یابد.

معاون عمرانی استانداری كهگلیویه و بویراحمد گفت: سال آینده كیفیت كار پروژه ها كه از سوی شهرداری ها انجام می شود متناسب با معیارهای نظام مهندسی و كارشناسی تعریف و اجرا شود.

امیدی پور با اشاره به اینكه بیشتر درآمد شهرداری ها از وجوه پرداختی مستقیم شهروندان است گفت: شهرداری ها باید با حسن انجام كار ، رفاه حال مردم را در نظر بگیرند.

وی افزود: شهرداری ها باید در اوایل سال آینده با مدیریت صحیح بدهی های معوقه شهرداری به دستگاه های خدمات رسان را نیز پرداخت كنند.

وی تصریح كرد: دولت برای رفاه حال شهروندان تجهیزاتی از جمله برخی از جایگاه های سوخت گاز را در اختیار شهرداری ها قرار می دهند و شهرداری ها باید نسبت به پرداخت بدهی گذشته خود به شركت گاز ماهیانه اقدام كنند.

معاون عمرانی استاندار كهگلویه و بویراحمد تاكید كرد: با توجه به فرا رسیدن تعطیلات نوروزی مجوز حفاری نباید از سوی شهرداری ها در سطح استان داده شود و كنده كاری های ایجاد شده نیز توسط دستگاهای خدمات رسان باید در كمترین زمان ممكن ترمیم شود.