Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

كهگیلویه و بویراحمد در پیروزی انقلاب و تداوم آن نقش ارزنده ای داشت

فرمانده سپاه فتح كهگیلویه و بویر احمد گفت: مردم این استان با اهدای خون فرزندان خود در پیروزی انقلاب و تداوم آن نقش ارزنده ای داشتند.

سردار 'یونس امیری 'روز پنجشنبه در حاشیه یادواره شهدای شهرستان بهمئی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران یاسوج افزود: 120 شهید این شهرستان در طول جنگ تحمیلی گواه این مدعاست.

وی اظهار كرد: هدف انقلاب اسلامی ایران حمایت از همه آزادی خواهان و مستعضفان دنیا است كه امام و رهبری آن را همواره اعلام كردند.

امیری بیان كرد: دشمنان انقلاب از همان روز اول دشمنی خود را با انقلاب شروع كردند و با جنگ خیابانی، بمب گذاری و ترور شخصیت ها سعی داشتند حركت ملت ایران را متوقف كنند ولی به فضل خداوند شكست خوردند.

وی عنوان كرد: هشت سال جنگ نابرابر با حمله عراق و حمایت همه جانبه كشورهای زورگو و قدرتمند جهان بر ما تحمیل شد ولی دشمنان اسلام از این نكته مهم غافل بودند كه بزرگترین سلاح رزمندگان ایران ایمان و اعتقاد به خداوند متعال بوده است و عاقبت پیروزری متعلق به ملت ایران بود.

فرمانده سپاه فتح استان تصریح كرد: مردم بهمئی دین خود را به انقلاب ادا كردند و استقبال پرشور و شعور مردم از یادواره 120 شهید این شهرستان كم نظیر بود.