Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

فعالیت 32 تشکل مردم‌نهاد در زمینه مبارزه با مواد مخدر

فعالیت 32 تشکل مردم‌نهاد در زمینه مبارزه با مواد مخدر


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: 32 تشکل مردم‌نهاد در زمینه مبارزه با مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می‌کنند.سید ناصر رضایی با اشاره به اینکه مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر در گرو کار جمعی و فرابخشی است، اظهار داشت: اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر اثرگذارترین روش برای کاهش اثرات منفی این معضل اجتماعی است.

وی افزود: ورود تشکل‌های مردم‌نهاد نقش موثری در اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر دارد و تجربه نشان داده است که با ورود تشکل‌های مردمی و اجتماعی کردن این موضوع موفقیت‌های بیشتری حاصل شده است.

رضایی با بیان اینکه در حال حاضر 32 تشکل مردم‌نهاد در زمینه مبارزه با مواد مخدر فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: این تشکل‌ها در زمینه درمان و پیشگیری از اعتیاد و نیز کارهای فرهنگی فعالیت‌های موثری دارند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر تعامل سازنده و موثری با تشکل‌های مردمی فعال در زمینه مبارزه با مواد مخدر داشته و از این پس نیز در همین راستا حرکت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه این شورا با تمام توان از تشکل‌های مردمی و گروه‌های اجتماعی در راستای مبارزه با مواد مخدر حمایت می‌کند، تصریح کرد: راه‌اندازی تشکل‌های جدید و تخصصی‌تر در این زمنیه می‌تواند راهگشا باشد.

 

منبع: خبرمرکز