Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

فعالیت هزارپایگاه ثابت وسیار درجشن عاطفه ها

فعالیت هزارپایگاه ثابت وسیار درجشن عاطفه ها


 

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت:500 پایگاه در سطح مدارس و 500 پایگاه توسط کمیته امداد امام خمینی با همکاری صدا و سیما، بسیج، اداره ورزش و جوانان مراکز نیکوکاری در مساجد و میعادگاه‌های نماز جمعه در سطح استان کار جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها را برعهده دارند.

سید غلامرضا متقی در جلسه جشن عاطفه‌ها که با حضور نمایندگانی از آموزش و پرورش، سازمان دانش‌آموزی، صدا و سیما، اداره ورزش و جوانان و جمعی از امدادگران در کمیته امداد امام خمینی استان برگزار شد ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس و آغاز بهار علم و دانش، هدف از برگزاری این نشست را بررسی ساز و کارها و مقدمات اجرای مطلوب برگزاری جشن عاطفه‌ها در مهر ماه اعلام کرد.

وی ادامه داد: جشن عاطفه‌ها در 16 مهرماه سال‌جاری با مشارکت آموزش و پرورش، صدا و سیما، بسیج، سازمان دانش‌آموزی و تربیت‌بدنی آغاز می‌شود که باید بسترسازی لازم از هم‌اکنون فراهم شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه جشن عاطفه‌ها منحصر به دستگاه خاصی نیست و فراسازمانی است و همه ما در این جشن وظیفه‌ای داریم، تصریح کرد: هدف ما این است همانگونه که مایحتاج و لوازم مورد نیاز فرزندان خودمان را فراهم می‌کنیم، به عده‌ای که تمکن مالی ندارند نیز کمک و سهمی برای آنان در نظر بگیریم.

وی با بیان اینکه باید عاطفه‌ها را جمع کنیم و از مجموع عواطف مستمندان را محروم نگذاریم، گفت: جشن عاطفه‌ها تلنگری است که فقط از به خود اندیشیدن بگذریم و به دیگران هم بیندیشیم.

متقی از توزیع پاکت‌های نیکوکاری در مدارس استان خبر داد و تصریح کرد: با هماهنگی با آموزش و پرورش این کار را بلافاصله از روز دوم مهرماه انجام خواهیم داد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه جشن عاطفه‌ها از روز 16 مهر ماه با جمع‌آوری پاکت‌های دانش‌آموزی در مدارس آغاز می‌شود، گفت: این جشن در 17 مهر ماه در پایگاه‌های کمیته امداد امام خمینی و 18 مهر ماه در میعادگاه‌های نماز جمعه برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند برپا می‌شود.

متقی تاکید کرد: باید برای مشارکت بیشتر مردم در این جشن نیکوکارانه، بسترسازی و فرهنگ‌سازی کرد و در این راستا نقش رسانه‌ها مخصوصا صدا و سیما انکارناپذیر خواهد بود.