رونق تولید ملی | دوشنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۸

فرهنگ سازی و تامين امنيت رسالت مشترك نيروی انتظامی و رسانه ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

فرهنگ سازی و تامين امنيت رسالت مشترك نيروی انتظامی و رسانه ملی

فرهنگ سازی و تامين امنيت رسالت مشترك نيروی انتظامی و رسانه ملی

فرهنگ سازی و تامين امنيت رسالت مشترك نيروی انتظامی و رسانه ملی است.

فرمانده نیروی انتظامی استان در دیدار فرماندهان این نیرو با مدیر کل و معاونان صداوسیمای شبکه دنا گفت: با توجه به ماموریت های سنگین نیروی انتظامی برای تامین امنیت و آسایش مردم استان می طلبد که تعامل سازنده و رو به جلویی با مجموعه صداوسیمای مرکز استان که چشم بینا و ناظر عملکرد همکاران در نیروی انتظامی استان هستند داشته باشیم.

سردار انصاری افزود: صداو سیما همیشه سعی داشته است تا با برنامه های خود اقدامات نیروی انتظامی در تامین امنیت و آسایش مردم را به تصویر بکشد و به جامعه هدف انتقال دهد که این خود قابل تقدیر است.

فرمانده نیروی انتظامی استان خواستار همکاری و تعامل بیشتر هر دو دستگاه برای تامین امنیت و آسایش جامعه شد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد هم در این دیدار با بیان اینکه امنیت مهم ترین مقوله هر جامعه ای است گفت: در آموزه های دینی از امنیت به عنوان یک نعمت یاد شده و در استان مجموعه نیروی انتظامی و پلیس مقتدرانه در کنار مردم امنیت جامعه را تامین می کنند.

رئوف با بیان اینکه امروز شاهد یک پلیس مقتدر در جامعه هستیم افزود: نیروی انتظامی و در قالب پلیس های تخصصی اقدامات قابل توجهی را برای تامین امنیت جامعه ارائه می دهد.

وی با اشاره به نقش سازنده صداو سیما در حوزه فرهنگ سازی و پیشگیری گفت: امروز در راستای تعامل و همکاری بسیار خوبی که با مجموعه نیروی انتظامی استان داریم قرار شد زمینه های توسعه و همکاری بیشتر دو مجموعه را بررسی و ارتقا دهیم.

مدیرکل صداوسیمای استان با اشاره به آمار وزارت کشور و مجموعه ناجا در خصوص شاخص امنیت گفت: بر اساس آمار های موجود و با تلاش نیروی انتظامی، کهگیلویه و بویراحمد یکی از استان های امن در کشور به شمار می رود و تلاش ها و مجاهدت های خاموشی که در مجموعه نیروی انتظامی انجام می شود قابل تقدیر است.

در پایان فرمانده نیروی انتظامی با هدا لوح سپاس از مدیرکل و معاونان مرکز استان تقدیر و تجلیل کرد.