جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

فراخوان جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان - نمایش محتوای خبر

 

 

فراخوان جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان

فراخوان جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان

رئیس بسیج رسانه سپاه فتح استان کهکیلویه و بویراحمد از برگزاری چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان خبر داد.

رئیس بسیج رسانه سپاه فتح این استان گفت: این سازمان در نظر دارد به منظور ارزیابی و ارتقای سطح کارکرد و نقش مهم و تاثیر گذار رسانه در آگاهی بخشی قشر‌های مختلف مردم از اخبار و واقعیت‌های های موجود در جامعه اقدام به برگزاری چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان کند.
سروان پاسدار فخرالدین رضایی افزود: علاقه‌مندان تا ۲۰ آذرماه سال جاری فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه جشنواره رسانه‌ای ابوذر تحویل دهند.
وی با اشاره به اینکه اختتامیه این جشنواره در بهمن ماه امسال برگزار و از صاحبان آثار برتر تجلیل می‌شود، اضافه کرد: آثار برتر توسط داوران جشنواره انتخاب و آثار علاوه بر تجلیل در استان جهت شرکت در جشنواره کشوری به تهران ارسال می‌شود.
وی بیان کرد: علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود به صورت حضوری به سازمان بسیج رسانه استان تحویل داده یا به پست الکترونیکی resanekb@chmail.ir ارسال کنند.
رئیس بسیج رسانه کهگیلویه وبویراحمد گفت: آثار ارسالی می‌بایست از ابتدای آبان ۱۳۹۷ تا پایان آبان ۱۳۹۸ در یکی از رسانه‌های مکتوب و یا مجازی استان که دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند، منتشرشده باشند.
وی گفت: آثار می‌بایست در فرمت ورد به همراه مشخصات صاحب اثر و نیز مستندات انتشار آن، تحویل دبیرخانه جشنواره شود.
رضایی افزود: با همکاری برخی سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف اجرایی، مقدمات لازم برای برگزاری مناسب چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در کهگیلویه و بویراحمد فراهم شده و دبیرخانه جشنواره آماده دریافت آثار اصحاب رسانه استان است.
رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه فتح کهکیلویه و بویراحمد گفت: این جشنواره در بخش‌های خبر، مصاحبه، گزارش، تیتر، یادداشت و مقاله، عکس و موشن گرافی برگزار می شود.
رضایی با اشاره به محور‌های این جشنواره، بیان کرد: در جشنواره امسال محور‌ها شامل موضوعات رونق تولید، اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، محرومیت زدایی، دفاع مقدس و جبهه مقاومت، بسیج و حوزه‌های اقدام، مسائل صنفی خبرنگاران، بصیرت و دشمن شناسی، دستاورد‌های انقلاب اسلامی وهمچنین موضوعات آزاد اجتماعی به صورت استانی و کشوری است.
وی ادامه داد: با توجه به انتشار بیانیه گام دوم انقلاب توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، بخش ویژه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان با موضوع گام دوم انقلاب اسلامی پیش بینی شده است.
به گفته رضایی غنی سازی تولیدات انقلابی و ترویج فرهنگ انقلاب، فراهم آوردن فضای رقابتی سالم بین رسانه‌های استان، افزایش نقش رسانه‌های استان در کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش توجه رسانه‌ها به معضلات و مشکلات بومی و خاص استان در مسائل اجتماعی، اعتلای مفاهیم ارزشی در فضای رسانه‌ای و تجلیل از آثار برتر و خبرنگاران فعال از جمله اهدافی است که در برگزاری این جشنواره دنبال می‌شود.
رضایی در پایان با اشاره به این که محدودیت ارسال آثار برای هر خبرنگار ۱۰ اثر در تمامی محور‌ها است، گفت: اصحاب رسانه می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۳۱۴۳۸۸۳۲ تماس بگیرند.