جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

عطر اوریشم - نمایش محتوای صدا

 

 

عطر اوریشم

Loading the player...
عطر اوریشم

در ایام نوروز ویژه برنامه عطر اوریشم به مدت 120 دقیه در 48 برنامه و در دو نوبت صبح ساعت 9 تا 11 و عصر از ساعت 16:15 تا 18:15 از صدای مرکز کهگیلویه و بویراحمد به صورت زنده پخش خواهد شد.

معرفی مراکز خرید محلی و بازارچه ها ، معرفی هتلها رستورانها و مکانهای اقامتی ، پارکهای اسکان در سطح شهر های مختلف استان در قالب گزارش و ارتباط با مسولان و متولیان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان تهیه و پخش بسته ای در رابطه با آیین و سنن های نوروزی استان ، اطلاع رسانی در خصوص هشدارهای امنیتی و معرفی جاذبه های گردشگری در سراسر استان بخشهایی از برنامه می باشد.

در این برنامه آموزش مهارتهای لازم در تعطیلات نوروز در زمینه هزینه مسافرت ، بهداشت عمومی ، روشهای حفظ و نگهداری محیط زیست مورد توجه قرار خواهد گرفت . همچنین آموزش کمکهای اولیه در قالب گزارش یا ارتباط تلفنی با کارشناسان مربوط و طراحی مسابقه تلفنی یا پیامکی نیز در برنامه دیده شده است.

دو بخش توصیه های غذایی نوروزی با کارشناسان متخصص غذایی در مورد راههای نگهداری صحیح غذا در سفر ارتباط گرفته خواهد شد.

برقراری ارتباط با گزارشگران از زیارتگاه ها و اماکن متبرکه پخش پیام تبریک به تمامی زبانها و لهجه های رایج ارتباط با مراکز استانها و بخش نمایشهایی ویژه ایام نوروز بخشهای دیگری از برنامه می باشد.

تاریخ تولید: 1394/12/25

تهیه کنندگان : رضاقلی داستان – ضرغام رشیدی – محمدیان فر

گزارگران :  سجاد بیگدلی – زینب شفیعی – سمیه عوض پورجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
برنامه خوبی است فقط گوینده زیاد صحبت می کند زینب ۱۳۹۵/۰۱/۱۱ ۱۱:۰۴

زینب
برنامه خوبی است فقط گوینده زیاد صحبت می کند
+5 (5 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۱/۱۱ ۱۱:۰۴