جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

عجز قدرت های بزرگ در برابر ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

عجز قدرت های بزرگ در برابر ایران

عجز قدرت های بزرگ در برابر ایران

قدرتهای بزرگ دنیا در برابر عظمت ایران زانو زده اند .

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در یاسوج و در جمع مردم انقلابی این شهر گفت: جمهوری اسلامی ایران به برکت انقلاب به موفقیت هایی بزرگ دست یافته و امروز در ردیف کشورهای مطرح به لحاظ برخورداری از علوم قرار گرفته است.
حجت الاسلام مصباحی مقدم با بیان اینکه ملت در حالی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند و وارد دهه ی پنجم انقلاب شدند که نظامشان یک نظام برخاسته از اراده ی مردم است و قله های بلند استقلال و آزادی را یکی پس از دیگری فتح کرده اند .
وی با بیان اینکه قدرت های شیطانی انواع محدودیتها و محرومیتها را برای جمهوری اسلامی ایران تدارک دیدند اضافه کرد: در طول چهل سال با هدایت حضرت امام خمینی(ره) و رهبری آیت الله خامنه ای و همچنین همراهی ملت امروز شاهد عظمت جمهوری اسلامی ایران در دنیا هستیم.
در پایان این راهپیمایی همچنین نماینده ی مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت : مردم همیشه در صحنه ی استان امروز با پیوستن به موج خروشان ملت بار دیگر با امام، شهدا و رهبری معظم انقلاب اسلامی بار دیگر بیعت کردند .
غلام محمد زارعی شکوه و قدرت ایران را نتیجه ی مبارک پایداری ملت در برابر همه ی توطئه ها و فشارها دانست .
در پایان این راهپیمایی قطعنامه ایی در هشت بند قرائت و با تکبیر حاضران مفاد آن به تایید رسید .
در بخشی از این قطعنامه تقویت روز افزون بنیه ی دفاعی، موشکی و راهبردهای بازدارندگی و ضرورت توسعه ی فزاینده ی فعالیتهای صلح آمیز هسته ایی ،لحظه شناسی و ادامه ی حضور آگاهانه در صحنه های انقلاب و رعایت دقیق مصالح و منافع نظام به عنوان یک وظیفه ی مسلم شرعی در این قطعنامه مورد تاکید قرار گرفت.