Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

ظرفیتهای کهگیلویه و بویراحمد برای تحقق شعار امسال بکار گرفته شود

ظرفیتهای کهگیلویه و بویراحمد برای تحقق شعار امسال بکار گرفته شود


استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: امکانات و ظرفیت های بخش های مختلف این استان برای تحقق شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی به کار گرفته شود.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران یاسوج، سید ˈحسین صابریˈ در نشست شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد افزود: همت جدی متولیان امر، تقسیم کار و برنامه ریزی دقیق دستگاه های مختلف اجرایی استان برای تحقق هر چه مطلوبتر شعار امسال ضروری است.

وی بیان کرد: اقدامات مطلوبی در زمینه تحقق شعار امسال در کشور و کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده که در صورت تداوم نتایج مثبتی به دنبال دارد.

صابری اظهار کرد: ارتقای کمی و کیفی محصولات تولید داخل موجب بی رغبتی مردم به مصرف کالاهای خارجی و فراهم شدن شرایط برای تحقق شعار امسال می شود.

وی عنوان کرد: دستگاه های مختلف اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با خریداری نکردن کالاهای خارجی و ائمه جمعه شهرهای استان نیز با تشریح شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی در خطبه های نماز جمعه می توانند نقش بسزایی در تحقق آن ایفا کنند.

صابری ابراز داشت: نهادهای دولتی کهگیلویه و بویراحمد اقدامات و پیشنهادهای خود در زمینه تحقق شعار امسال را به شورای فرهنگ عمومی این استان ارائه دهند و پیشنهادات برتر نیز مورد استفاده قرار گیرند.