سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

طراحی اپلیکیشن کاربردی به نام کالآف توسط جوانان یاسوجی - نمایش محتوای خبر

 

 

طراحی اپلیکیشن کاربردی به نام کالآف توسط جوانان یاسوجی

اپلیکیشن کاربردی به نام کالآف توسط جمعی از فارغ التحصیلان یاسوجی طراحی شد.

جمعی از جوانان فارغ التحصیل یاسوجی برای حمایت از تولید با توجه به بیانات رهبر انقلاب اسلامی اقدام اپلیکیشنی طراحی کردند که در محیط این اپلیکیشن بازاریان میتوانند به راحتی در هر ساعت از شبانه روز بدون پرداخت هزینه های اضافه، خرید و فروش خود را انجام دهند.

این اپلیکیشن با نام کالآف توانسته در مدت زمان کوتاهی که شروع به فعالیت کرده، جایگاه خوب و قابل توجهی بین عموم بازاریان پیدا کند.

مجری و طراح این اپلیکیشن گفت: هدف از طراحی این اپلیکیشن سهولت انجام خرید و فروش و ارائه خدماتی نو به هم استانی های عزیز است.

از مشخصه ها و مزایای این اپلیکیشن:۱-‌ نصب آسان، عملکردی سریع و راحت۲- محیطی کاربردی و جذاب و کاربر پسند۳- افزایش سود خرید و فروش در محیط اپلیکیشن با دریافت تخفیف های مقرر۴- آگاهی از قیمت های روز اجناس در بازار۵- تنوع بالای کالا و نمایندگی های فروش با قیمت هایی باور نکردنی۶- تخفیف هایی ویژه در محیط اپلیکیشن کالاف۷- خرید در هر ساعت از شبانه روز۸- طرف قرارداد با شعب نمایندگی های برند. 9 - طرف قرار داد با رستوران ها و بیرون برها۱۰- معرفی و تبلیغ اجناس۱۱- کاهش خطاهای احتمالی در محاسبات فاکتورها۱۲- حذف هزینه های کمیسیون و واسطه۱۳- حذف هزینه بار است.