جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

ضرورت رعایت اخلاق انتخاباتی توسط کاندیداها - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت رعایت اخلاق انتخاباتی توسط کاندیداها

ضرورت رعایت اخلاق انتخاباتی توسط کاندیداها

امام جمعه یاسوج گفت: رعایت اخلاق انتخاباتی توسط کاندیداها به عنوان الگوی جامعه، ضرورت دارد.

امام جمعه یاسوج در خطبه های نماز جمعه این شهر با تقبیح برخی شیوه‌های تبلیغی برای جلب آراء مردم گفت: نامزد‌های انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با در نظر گرفتن همه‌ی جوانب و ر فضایی منطقی به دور از بیان وعده‌های ناشدنی تبلیغ برنامه های خود را دنبال کنند.
حجت الاسلام والمسلمین سید نصیر حسینی مردم را پشتوانه نظام دانست و افزود: حضور گسترده مردم در این عرصه مهم سیاسی توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به نماز جمعه‌ی هفته‌ی گذشته تهران به امامت، ولی امر مسلمین جهان اشاره کرد و با بیان برخی از فراز‌های فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی وداع ملت ایران با شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را یوم الله بزرگ و نمادی از انسجام ملت در برابر جنایات مستکبران عالم به سرکردگی آمریکا دانست.

خطیب جمعه یاسوج افزود: مقام معظم رهبری در هم کوبیدن مواضع امریکا در پایگاه عین الاسد را یوم الله دیگری دانست که در این روز هیمنه‌ی پوشالی آمریکا با موشک‌های ایرانی در هم شکسته شد.
حجت الاسلام والمسلمین سید نصیر حسینی به خیانت‌های اروپائیان به ویژه استعمار خبیث انگلیس بر ضد منافع ایران اشاره کرد و افزود: همانطوری که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند ملت باید برای استقلال همه جانبه قوی شوند.
حجه الاسلام و المسلمین حسینی همچنین به ایام شهادت فخر عالم حضرت فاطمه‌ی زهرا (س) اشاره کرد و با تاکید بر حفظ حرمت این ایام، بر بهره گیری از ایام شهادت دختر نبی رسول الله(س) تاکید کرد.