جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

شکوه حضور مردم گچساران در انتخابات صفوف خلق حماسه شکل گرفت - نمایش محتوای خبر

 

 

شکوه حضور مردم گچساران در انتخابات صفوف خلق حماسه شکل گرفت

شکوه حضور مردم گچساران در انتخابات صفوف خلق حماسه شکل گرفت

شهروندان دیار بام نفت ایران امروز و از دقایق ابتدایی صبح بار دیگر با حضور پرشور خود پای صندوق های رای و شرکت در انتخابات رقم زدن حماسه‌ای ماندگار را نوید بخش هستند.در گچساران و در شهرامامزاده بی بی حکیمه(س) چهارمین حرم اهل بیت علیه السلام انگشت مردم با علم و یقین از دقایق اولیه روز، رنگ انتخاب گرفته زیرا مردم اندیشمند این دیار بدون اندیشه انتخاب نخواهند کرد.

شور و هیجان عجیبی بین زن و مرد و پیرو جوان موج می‌زند، امروز ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۹۶ بازهم در تاریخ این مرزوبوم ماندنی خواهد شد،اگر چه این روزها به دلیل آب و هوای گرم مردم گچساران معمولا خانه نشین هستند اما گرمای انتخابات مردم را به پای صندوق های رأی آورده و شور و شوقی دیگر به این شهر داده است.

عبدالرحیم رحیمی فرماندار گچساران نیزدراین خصوص گفت: 2 هزار و 400 نیروی انسانی برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان ساماندهی شده‌اند.

وی تعداد شعبه‌های اخذ رأی این شهرستان را 134 مورد ذکر کرد و افزود: 64 شعبه از این تعداد در نقاط شهری بوده و 70 شعبه نیز در مناطق روستایی آرای مردم را جمع آوری می‌کنند.