Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

شتاب بخشی برای ساخت بخش قلب بیمارستان امام سجاد(ع)یاسوج ضروری است

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: شتاب بخشی برای ساخت زایشگاه، بخش قلب و آنژیوگرافی بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج ضروری به نظر می رسد.

دکتر رضا چمن در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران یاسوج افزود: معاونت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه تحقق این امور مهم توجه جدی داشته و از هیچ تلاشی دریغ نکند.

وی بیان کرد: اولویت اول مدیریت بیمارستان های کهگیلویه و بویراحمد باید ساماندهی و نظارت هر چه بیشتر بر ارائه خدمت باشد.

چمن اظهار کرد: اورژانس مهمترین بخش هر بیمارستان است و ارائه خدمات مطلوب به مراجعه کنندگان باید سرلوحه فعالیت های آن قرار گیرد.

وی عنوان کرد: برنامه ریزی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه تاسیس و راه اندازی بخش اورژانس پیش بیمارستانی در بیمارستات امام سجاد (ع) یاسوج اقدامی ارزشمند و ستودنی است.

چمن ابراز داشت: با تلاش و پیگیری های مستمر متولیان امر در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد مشکل کمبود پزشک عمومی در این بخش و سایر بخش های بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج برطرف شده و اورژانس آن نیز تا حد قابل ملاحظه ای ساماندهی شد.

وی افزود: نصب کارت شناسایی برای افراد شاغل در بخش های مختلف بیمارستان های کهگیلویه و بویراحمد به صورتی که شناسایی انان برای بیمار و مراجعه کنندگان امکان پذیر باشد باید الزامی شده و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و روسای بیمارستان های استان نیز بر این امر نظارت کنند.

بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج در سال 79 آغاز به کار کرد و هم اکنون با بخش های زنان، داخلی، اطفال، نوزادان، اتفاقات نوزادان و بزرگسالان، زایشگاه، چشم، گوش و حلق و بینی، CSR ،NICU ،CCU، اتاق عمل زنان و اتاق عمل ENT به مردم ارائه خدمت می کند.