Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

شتاب بخشی برای ساخت بخش قلب بیمارستان امام سجاد(ع)یاسوج ضروری است

شتاب بخشی برای ساخت بخش قلب بیمارستان امام سجاد(ع)یاسوج ضروری است


سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: شتاب بخشی برای ساخت زایشگاه، بخش قلب و آنژیوگرافی بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج ضروری به نظر می رسد.

دکتر رضا چمن در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران یاسوج افزود: معاونت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه تحقق این امور مهم توجه جدی داشته و از هیچ تلاشی دریغ نکند.

وی بیان کرد: اولویت اول مدیریت بیمارستان های کهگیلویه و بویراحمد باید ساماندهی و نظارت هر چه بیشتر بر ارائه خدمت باشد.

چمن اظهار کرد: اورژانس مهمترین بخش هر بیمارستان است و ارائه خدمات مطلوب به مراجعه کنندگان باید سرلوحه فعالیت های آن قرار گیرد.

وی عنوان کرد: برنامه ریزی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه تاسیس و راه اندازی بخش اورژانس پیش بیمارستانی در بیمارستات امام سجاد (ع) یاسوج اقدامی ارزشمند و ستودنی است.

چمن ابراز داشت: با تلاش و پیگیری های مستمر متولیان امر در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد مشکل کمبود پزشک عمومی در این بخش و سایر بخش های بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج برطرف شده و اورژانس آن نیز تا حد قابل ملاحظه ای ساماندهی شد.

وی افزود: نصب کارت شناسایی برای افراد شاغل در بخش های مختلف بیمارستان های کهگیلویه و بویراحمد به صورتی که شناسایی انان برای بیمار و مراجعه کنندگان امکان پذیر باشد باید الزامی شده و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و روسای بیمارستان های استان نیز بر این امر نظارت کنند.

بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج در سال 79 آغاز به کار کرد و هم اکنون با بخش های زنان، داخلی، اطفال، نوزادان، اتفاقات نوزادان و بزرگسالان، زایشگاه، چشم، گوش و حلق و بینی، CSR ،NICU ،CCU، اتاق عمل زنان و اتاق عمل ENT به مردم ارائه خدمت می کند.