جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

سیزده آبان ۵۸ ماندگار در اذهان ملت ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

سیزده آبان ۵۸ ماندگار در اذهان ملت ایران

سیزده آبان ۵۸ ماندگار در اذهان ملت ایران

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: در ۱۳ آبان ۵۸ دانش آموزان شیطان را از کشور اخراج کردند و این از ذهن مردم ما پاک نخواهد شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار این استان در آئین زنگ استکبار ستیزی که به مناسبت 13 آبان ماه در مدرسه دبیرستان نمونه دولتی یادگار امام یاسوج برگزار شد،گفت: شخصیت هایی که معرفت و بصیرت لازم را داشتند قبل از اینکه حضرت امام انقلاب را شروع کنند ایشان را شناسایی کرده بودند.

جمالی افزود: مرحوم علامه امینی قبل از سال 1342 اعلام می‌کند که امام خمینی (ره) ذخیره خداوند برای شیعیان است و ما هم می گوییم امام راحل ذخیره ای از طرف خداوند برای همه آزادگان جهان است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه دانش آموزان لوکوموتیو اصلی انقلاب بودند افزود: این دریای خروشان و پاک به همراه دانشجویان و اقشار مختلف مردم به رهبری روحانیت سرعت پیروزی انقلاب را سریع و سریعتر کردند و همین خون پاک دانش آموزان بود که زمینه پیروزی انقلاب در بهمن 1357 را فراهم کرد.

وی بیان کرد: در 13 آبان 1358 دانشجویان و فرزندان امام سفارت و لانه جاسوسی آمریکا را در تهران تسخیر کردند برخی از سیاسیون مخالف بودند اما امام بزرگوار با بیان اینکه این انقلاب دوم و بزرگتر از انقلاب اول است به اعتراض ها خاتمه دادند.

جمالی اضافه کرد: ما در انقلاب 57 دست نشانده های آمریکا را از کشور اخراج کردیم اما در 13 آبان 58 دانش آموزان و دانشجویان شیطان و خود آمریکا را از کشور اخراج کردند.

وی با اشاره به اینکه امروز دانش آموزان، آینده سازان و امیدهای نظام انقلاب اسلامی وارد مرحله فرهیختگی انقلاب شده اند افزود: هر بنیانی که بنا است پایدار بماند باید علت و انگیزه داشته باشد و انگیزه پایداری انقلاب مقام معظم رهبری هستند که برنامه های امام و نقش ایشان را ایفا می کنند.

وی با بیان اینکه تا امروز بیش از 40 هزار شرکت دانش بنیان در کشور ایجاد شده است گفت: یک درصد خاک دنیا و یک درصد جمعیت دنیا را داریم اما نیروهای ما نیروهای ارزشمندی هستند و شاهد آن هم کسب رتبه های عالی در المپیاد های دانش آموزی و دانشجویی است.