Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

سازمان های کهگیلویه و بویراحمد مطالبات شهرداریها را پرداخت کنند

سازمان های کهگیلویه و بویراحمد مطالبات شهرداریها را پرداخت کنند


استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه های اجرایی این استان برای پرداخت مطالبات شهرداری های استان با یکدیگر همکاری و تعامل داشته باشند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران یاسوج ، سید موسی خادمی در نشست مشترک شهرداران کهگیلویه و بویراحمد با نهاد های دولتی این استان، افزود: مشکلات مالی بوجود آمده برای شهرداری ها و دستگاه های اجرایی استان ناشی از برخی سهل انگاری های گذشته است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری ها از نهادهای خدمات رسانی هستند که فعالیت نکردن آنها موجب بروز مشکلات متعدد در حوزه شهری خواهد شد، بیان کرد: باید را هکار موثری برای پرداخت مطالبات این نهاد یافت.

خادمی با بیان اینکه در مقطع کنونی راهی جز تعامل و همکاری برای برون رفت از مشکلات موجود بین شهرداری ها و دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد نیست، اظهار کرد: باید با کم کردن مشکلات آنها را به تدریج برطرف کرد.

وی اولویت بندی نهاد های دولتی کهگیلویه و بویراحمد بر اساس میزان بدهی به شهرداری های این استان را اولین گام برای رفع این مشکلات دانست و عنوان کرد: برای بدهی های اندک به شهرداری ها باید کمیته های تخصصی مشترک تشکیل شده و در این باره تصمیم گیری کرد.

خادمی ابراز داشت: برای برطرف کردن برخی مشکلات مالی باید اعتباراتی را تخصیص داد و در سطح کلان نیز برای آنها اعتبارات ملی جذب کرد.