جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

رونمایی از پیراهن تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت - نمایش محتوای خبر

 

 

رونمایی از پیراهن تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت

از پیراهن تیم فرازبام خائیز دهدشت برای شرکت در لیگ برتر هندبال رونمایی شد.

طی مراسمی با حضور مسئولان کشوری و استانی از پیراهن تیم فرازبام خائیز دهدشت برای شرکت در مسابقات لیگ برتر هندبال کشور در یاسوج رونمایی شد.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی فرازبام خائیز دهدشت با بیان اینکه باشگاه هندبال فرازبام نهال نوپایی است که در حال رشد است، گفت: از همه مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی انتظار داریم که برای رشد و تعالی ورزش در شهرستات کهگیلویه تلاش مضاعف داشته باشند.
مجید پارسایی افزود: باشگاه فرازبام خائیز طی ۵ سال اخیر فعالیت‌ها و حرکت آکادمیک و علمی در شهرستان کهگیلویه انجام داده که پیامد‌های مثبتی در پی داشته است.

وی اضافه کرد: علاوه بر خوش درخشیدن این باشگاه در لیگ برتر بزرگسالان، تیم نوجوانان این باشگاه نیز مقام اول و دوم را در مسابقات استعداد‌های برتر هندبال کشور و قهرمانی نونهالان کشور از آن خود کرده است.

پارسایی بیان کرد: از مسئولان استان و شهرستان انتظار داریم تیم فرازبام خائیز دهدشت را حمایت و کمک کنند.
وی ادامه داد: قطار توسعه هندبال شهرستان کهگیلویه در حال حرکت است که امیدواریم مسئولان کارگروهی را برای رفع مشکلات ورزش این شهرستان تشکیل دهند و حمایت و کمک کنند تا کهگیلویه بتواند پایلوت هندبال ایران شود.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی فرازبام خائیز دهدشت بیان کرد: امیدواریم مسئولان کمک‌مان کنند تا در این راه تنها نمانیم.
همچنین مجید صفایی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم گفت: این استان دارای ظرفیت‌های بالایی در زمینه ورزش و گردشگری است.

علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران نیز در این مراسم گفت: رشته اول ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد هندبال است که امیدواریم از سوی مسئولان مورد حمایت قرار گیرد و روز به روز توسعه پیدا کند.

محمد تقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در ادامه این مراسم گفت: این استان می تواند در رشته های مختلف ورزشی در سطح کشور و حتی عرصه بین المللی سرآمد باشد.