Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

روند اجرایی طرح های بزرگ اقتصادی گچساران سرعت می گیرد

روند اجرایی طرح های بزرگ اقتصادی گچساران سرعت می گیرد


نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: تكمیل طرح های بزرگ اقتصادی برای حل مشكل بیكاری جوانان مهمترین دغدغه مسوولان است كه با تمهیدات اندیشیده شده طرح های نیمه تمام گچساران شتاب می گیرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران یاسوج،'غلامرضا تاجگردون' در جمع مردم گچساران افزود: طرح های بزرگ و مادر مانند 'پتروشیمی'،'پالایشگاه'،'منطقه ویژه اقتصادی'و سد'چم شیر' آغاز شده كه با تكمیل این طرح ها اشتغال این منطقه متحول خواهد شد.

وی اظهار كرد: تسهیلات پتروشیمی این شهرستان تصویب و بانك عامل پرداخت تسهیلات نیز مشخص شده است.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: مجوز پالایشگاه گچساران سه سال پیش حذف شده بود و در چند ماه گذشته تاكنون با جدیت در حال پیگیری است .

تاجگردون بیان كرد: طرح منطقه ویژه اقتصادی گچساران با حمایت دولت عدالت محور در دو هفته آینده به مجلس تقدیم می شود و نمایندگان در مورد این طرح اظهار نظر خواهند كرد .

وی آبرسانی به سه هزار و 500 هكتار از زمین های كشاورزی منطقه 'امامزاده جعفر' و سد 'چم شیر' را از دیگر طرح های اشتغالزای گچساران دانست كه به طور جدی در حال پیگیری است .

به گزارش باشگاه خبرنگاران یاسوج ، در این نشست صمیمی اقشار مختلف مردم شهرستان گچساران مشكلات خود را با نماینده مجلس در میان گذاشتند.