جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

رقابت 120 نفر از همکاران شبکه استانی دنا در مسابقات ورزشی - نمایش محتوای خبر

 

 

رقابت 120 نفر از همکاران شبکه استانی دنا در مسابقات ورزشی

رقابت 120 نفر از همکاران شبکه استانی دنا در مسابقات ورزشی

مدیرکل صدا و سیمای مرگز کهگیلویه و بویراحمد از رقابت تعداد 120 نفر از همکاران شبکه استانی دنا در رشته‌های مختلف ورزشی  خبر داد.

رئوف در حاشیه برگزاری رقابت همکاران در رشته های مختلف ورزشی در زمین چمن مرکز که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد، گفت: از آنجا که می دانیم مشغله و فشار کار در صدا وسیما زیاد بوده لذا برای ایجاد روحیه نشاط و شادابی همکاران پرداختن به ورزش های همگانی و مسابقات ورزشی انفرادی و تیمی را در اولویت قرار دادیم و با سالن های استخر، بدنسازی ، والیبال و وزنه برداری برای فعالیت ورزشی همکاران شبکه استانی دنا نیز قرارداد بستیم.

وی اظهار داشت : رقابت ورزشی همکاران شبکه استانی با حضور داوران ورزش های همگانی فدراسیون و امور ورزش مرکز در بخش خانم ها و آقایان به صورت جداگانه در رشته‌های دارت، آمادگی جسمانی، ضربات پنالتی، طناب کشی، فرزبی، پرتاب توپ و لیوان چینی در یک فضای شاد و دلنشین به رقابت پرداختند.

بر پایه  این گزارش، در رشته‌های ورزشی آقایان، حمید شیروزاده در رشته پرتاب دارت، مهران رضوانی در رشته فرزبی، باقر بزرگ امید در رشته پرتاب توپ مقام اول این دوره از مسابقات که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد به خود اختصاص دادند.

در رشته فوتبال و ضربات پنالتی موسی رمضانی، آمادگی جسمانی محمود نامداری، و تیم طناب کشی آقایان سجاد جهانبخش، محمود باقری، احمد وطن پرست، حمید بهره مند، باقر بزرگ امید و گوهر منش مقام اول این دوره از مسابقات آمادگی جسمانی را به خود اختصاص دادند.

در رشته های ورزشی بانوان که بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد در رشته پرتاب دارت مریم نیکی نژاد، فرزبی سمیه کریم زاده و لیوان چینی مریم نیکی نژاد مقام اول این دوره ازمسابقات را بدست اوردند.

و در شته ورزشی طناب کشی ویژه بانوان خانم ها، فرزانه فرهادی، محبوبه‌ هادوی نژاد، مریم  مرزوقی، فریده رجایی فر و ناهید کریمی مقام اول این رشته تیمی در طناب کشی در بخش بانوان را به خود اختصاص دادند.