سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

رسانه استانی در خدمت توسعه عدالت - نمایش محتوای خبر

 

 

رسانه استانی در خدمت توسعه عدالت

مدیر کل صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی این سازمان برای آگاهی بخشی به مردم در زمینه افزایش اطلاعات حقوقی خبر داد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با رئیس کل و معاونان دادگستری استان تعامل رسانه با دستگاه قضا به منظور افزایش اطلاعات حقوقی را از برنامه‌های شبکه استانی دنا برشمرد.
در این دیدار که با هدف گرامیداشت هفته قوه قضاییه صورت گرفت؛ آقای رئوف با اشاره به رویکرد مردم محوری شبکه دنا و پیگیری مطالبات و رفع مشکلات مردمی افزود: کارشناسان قضایی استان می‌توانند از ظرفیت‌های صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد بیشتر استفاده کنند.
رئیس کل دادگستری استان هم ضمن قدردانی از عملکرد شبکه استانی دنا، همکاری دستگاه قضا و این رسانه را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: رسانه استانی ظرفیت خوبی برای آگاهی بخشی مردم در حوزه قضا و جلوگیری از جرائم فراهم کرده است.
آقای نگین تاجی همچنین از اهتمام جدی دستگاه قضا برای برخورد با فساد خبر داد و گفت روزانه در محاکم استان پرونده‌های برخورد با مجرمان و مفسدان اقتصادی پیگیری می‌شود و به طور نمونه همین امروز احکام اولیه از ۱۲ سال حبس تا انفصال دائم از خدمت و رد مال برای اعضای باند ارتشا و اختلاس در شورا و شهرداری دوگنبدان صادر شد.