Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

دیدار چهره به چهره استاندار با مردم

دیدار چهره به چهره استاندار با مردم


استاندار و برخی از مدیران اجرایی استان در استانداری با مردم دیدار و از نزدیک پای دردل آنان نشست.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار مردمی گفت: تکریم مردم و موضوع صیانت از حقوق شهروندی یکی از موضوعات و اولویت های اساسی دولت یازدهم محسوب می شود.سید موسی خادمی بیان کرد: مسوولان ومدیران اجرایی کهگیلویه وبویراحمد نیز همگام با سیاست ها و برنامه های ابلاغی از سوی دولت یازدهم از هیچ تلاشی برای رفع مشکلات و حل خواسته های منطقی و بحق مردم فروگذاری نخواهد کرد.
خادمی با اشاره به نوع درخواست ها و مشکلات مطرح شده در دیدارهای مردمی خود ، گفت: عمده خواسته ها مربوط به حوزه اشتغال ، مشکلات اقتصادی و برخی مسایل اجتماعی است.
وی با بیان اینکه در دیدارهای مردمی نیز بسیاری از مدیران دستگاه های مختلف اجرایی و خدمات رسان نیز حضور دارند، افزود: مشکلات و خواسته های مطرح شده از سوی مردم با تقسیم بندی موضوعات به هر یک از سازمان ها و نهادهای مربوطه ارجاع و در این راستا نیز دستورات قانونی و منطقی برای حل این مشکلات صادر می شود.
وی ابراز داشت: عمده مشکلات و خواسته های مردمی بیشتر در سه حوزه اقتصادی و یا برخی کارآفرینان و طرح های مشکل دار مربوط به آنها در بخش های مختلف، مسایل اجتماعی و برخی بیماری های صعب العلاج و نیازمند تامین منابع مالی و نیز موضوع اشتغال است.
خادمی تصریح کرد: بسیاری از این مشکلات و خواسته ها با همکاری و تعامل سایر دستگاه های متولی در استان قابل حل است و برخی درخواستها که نیاز به رایزنی و مکاتبات اداری با مرکز و نهادهای مرجع را داشته باشد نیز در دستور کار ویژه برای پیگیری قرار خواهد گرفت.
استاندارکهگیلویه وبویراحمد یادآور شد: طرح موضوع بسیاری از این مشکلات و خواسته ها نیاز به مراجعه حضور افراد به استانداری را نداشت و خود این افراد می توانستند از طریق دستگاه های مربوطه اقدام به رفع مشکل خود کنند.منبع: خبرمرکز