سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

دیدار مدیرکل شبکه استانی دنا با خانواده شهید عبدیان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل شبکه استانی دنا با خانواده شهید عبدیان

مدیرکل شبکه استانی دنا با خانواده شهید عبدیان دیدار کرد.

مدیرکل صدا و سیمای این استان به همراه جمعی از معاونان و مدیران شبکه دنا با خانواده شهید خداعفو عبدیان از شهدای رسانه ملی در سقوط هواپیمای سی ۱۳۰دیدار کردند.

آقای رئوف، با حضور در بیت شهید والامقام خداعفو عبدیان، مجاهدت و رشادت شهدا در راه حفظ کیان انقلاب اسلامی را غیرقابل توصیف دانست و گفت: افرادی که در راه خدمت به کشور خالصانه عمر با برکت خود را تقدیم آرمانهای نظام و انقلاب کردند خصوصیات بارز اخلاقی، رشادت و پایمردی آنان تا سال ها جاودانه خواهد ماند.

مدیرکل شبکه استانی دنا با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا افزود: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا توانسته تلاطم های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را پشت سربگذارد.

در این جلسه خانواده شهیدعبدیان از حضور مدیرکل مرکز در منزل خود تقدیر کرده و پیرامون خصوصیات اخلاقی شهید سخنانی بیان داشتند.

گفتنی است شهید خداعفو عبدیان از شهدای رسانه ملی در سقوط هواپیمای سی ۱۳۰ ، اهل شهر یاسوج، از تصویر برداران صدا و سیما در استان بود که در ادامه خدمت به سازمان صدا و سیما و در شبکه خبر به فعالیت مشغول شد و در سانحه هوایی سقوط هواپیما به شهادت رسید.