جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار از مردم برای حضور در راهپیمایی - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار از مردم برای حضور در راهپیمایی

دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار از مردم برای حضور در راهپیمایی

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و استاندار در پیام مشترکی مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن، آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و علی محمد احمدی استاندار در پیام مشترکی مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی این روز و همایش وحدت ملی دعوت کردند.

در این پیام آمده است

باسمه تعالی 

ضمن تقدیر و تشکر از حضور پرشور و شعور مردم در جشن‌های ایام الله دهه فجر؛ امسال دهه فجر نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است و در ۴۰ سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی و ورود به دهه ۵۰ سالگی انقلاب قرار داریم.

 در طول چهار دهه گذشته نظام سلطه و ایادی غرب با همکاری برخی دولت‌های مرتجع منطقه برای مقابله با انقلاب اسلامی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکردند و همواره درصدد هجمه و ضربه بر علیه آرمان‌ها و اصول انقلاب اسلامی و متوقف کردن پیشرفت‌های این نظام الهی بودند تا با توطئه و دسیسه مسیر پیشرفت و تعالی ملت ایران را با مشکل رو به رو کنند.

اما امسال مردم ما متفاوت‌تر و آگاه‌تر از سال‌های گذشته ان شاالله مشت محکمی بر دهان دشمنان و یاوه گویان این ملت خواهند زد و با حضور پرشور، حماسی و سرشار از معرفت خودشان چهل سالگی انقلاب اسلامی را باشکوه‌تر از سنوات قبل گرامی خواهند داشت.

 از مردم شریف و انقلابی استان که در طول دهه‌های گذشته همواره پاسدار ارزش‌های والا و ناب امام و انقلاب اسلامی بودند دعوت می‌کنیم تا به فضل و یاری خداوند متعال امسال ۲۲ بهمن را پرشور‌تر و با نشاط‌تر رقم بزنند

۲۲ بهمن‌ماه در حقیقت استمرار تلاش‌ها و مجاهدت‌های شهدا و ایثارگرانی است که با نثارخون و اهدای همه هستی خود درخت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری کردند و زنده نگه داشتند.

وظیفه همه ما در برابر وارثان واقعی نظام و انقلاب در این برهه خاص که نظام سلطه به سردمداری ایالات متحده آمریکا تحریم‌های ظالمانه خودش را بر ملت ایران تشدید کرده و جنگ تمام عیار اقتصادی را آغاز کرده، این است که با حضور باشکوه اقشار مردم به دشمنان این کشور و این انقلاب نشان دهیم که در پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی لحظه‌ای کوتاه نخواهیم آمد و در حفظ دستاورد‌های انقلاب و نظام با تمام قوا در مقابل ظلم و جور بیگانگان ایستادگی خواهیم کرد.

سید شرف الدین ملک حسینی

نماینده ولی فقیه در استان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری 

علی محمد احمدی 

استاندار کهگیلویه و بویر احمد