رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم

دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در اطلاعیه‌ای از مردم شریف، نوع‌دوست و متدین استان برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

متن اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این استان به شرح زیر است:

یوم‌الله قدس، روز رسول اکرم (صلی الله علیه و آله)، روز حیات مجدد اسلام و روز فریاد رسای مسلمانان علیه غده سرطانی و جرثومه فساد و فتنه‌انگیزی در منطقه، نماد صف‌بندی حق در مقابل باطل و مظهر ایستادگی جمهوری اسلامی ایران در برابر سیاست‌های خباثت‌آلود صهیونیسم جهانی است.

در این اطلاعیه آمده است:زنده نگه داشتن روز قدس این یادگار ارزشمند و ابتکار معجزه‌گون معمار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) یک تکلیف الهی و فریضه دینی است.

روز قدس امسال به لحاظ تشدید سیاست‌های خصمانه نظام سلطه به سرکردگی ددمنشانه شیطان بزرگ، آمریکای تروریست‌پرور علیه آرمان مقدس فلسطین از جمله طرح توطئه رذیلانه معامله قرن با همراهی سرسپردگان ذلت‌پیشه و حکام مرتجع از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار شده است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از مردم شریف، نوع‌دوست و متدین استان دعوت می‌کند همراه و همصدا با اقیانوس خروشان ملت مقتدر ایران اسلامی و امت سرافراز اسلام و خیل عظیم انسان‌های آزاده و حق‌طلب جهان با حضوری پرشکوه و حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس، طنین حمایت از قدس شریف و انتفاضه ملت مظلوم فلسطین را سر بدهند.

مردم غیور استان با این حضور بار دیگر عزم و اراده پولادین خود با شعار کوبنده نابودی رژیم جعلی، غاصب و اشغالگر صهیونیستی و بیزاری از حامیان آن در مجامع بین‌المللی را به عنوان مطالبه اول مسلمین عالم نشان می‌دهند.

این حضور نماد عینی وحدت و حمایت همه‌جانبه امت اسلامی از آرمان‌های فلسطین پاره تن اسلام و قدس شریف است.