رونق تولید ملی | جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸

دستور معاون اول رئیس جمهور برای توسعه زیرساخت‌های استان - نمایش محتوای خبر

 

 

دستور معاون اول رئیس جمهور برای توسعه زیرساخت‌های استان

دستور معاون اول رئیس جمهور برای توسعه زیرساخت‌های استان

‌معاون اول رئیس جمهور در راستای توجه جدی به زیرساخت‌های استان کهگیلویه و بویراحمد به تمامی وزارت خانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی دستور ویژه صادر کرد.

معاون اول رئیس جمهور در دیدار با استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تقدیر از رشادت‌ها و شجاعت‌های مردم شریف استان در دوران‌های مختلف گفت: دولت به استان‌های کمتر توسعه یافته نگاه ویژه دارد.
اسحاق جهانگیری افزود: امید است بتوانیم با تلاش و همدلی در زمینه‌های مختلف و به کارگیری راهبردها زمینه پیشرفت این استان را فراهم کنیم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های استان گفت: بهره برداری مناسب از این ظرفیت‌ها نیازمند تأمین اعتبار است.
حسین کلانتری افزود: این استان دارای جاذبه‌های بکر و طبیعی فراوانی است که با توسعه زیرساخت‌های گردشگری می‌توان زمینه اشتغال جوانان را فراهم کرد.
وی گفت: نبود صنایع تبدیلی در استان یکی از معضلات حوزه اقتصاد کشاورزی است که انتظار می‌رود با مساعدت دولت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی بتوان زمینه رونق تولید و صادرات محصولات استان را به وجود آورد.
لازم به ذکر است که معاون اول رئیس جمهور در راستای توجه جدی به زیرساخت‌های استان کهگیلویه و بویراحمد به تمامی وزارت خانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی دستور ویژه صادر کرد.