Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

در نشست ستاد بزرگداشت روز جهانی قدس بر هر چه باشکوهتر برگزار شدن راهپیمایی این روز تاکید شد

در نشست ستاد بزرگداشت روز جهانی قدس بر هر چه باشکوهتر برگزار شدن راهپیمایی این روز تاکید شداستاندار در این نشست با تاکید بر این مهم  روز جهانی قدس را نماد وحدت، یکپارچگی و عظمت مسلمانان جهان و نفی ظلم ستیز و استکبار ستیزی دانست و گفت : ملت شریف ایران بخصوص مردم ولایتمدار غیور و حماسه ساز کهگیلویه و بویراحمد بار دیگر با حضور پرشکوه خود برگ زرین دیگری به افتخارات همیشه درخشان خود اضافه خواهند کرد.
آقای صابری از مسئولان تمامی دستگاههای اجرایی متولی خواست تا با تعامل و برنامه ریزی مناسب و با اندیشیدن تمهیدات لازم زمینه حضور پرشور مردم در راهپیمایی  روز جهانی قدس را در سرتاسر استان فراهم اورند.
رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان هم از تشکیل 5 کمیته مراسم ، تبلیغات و اطلاع رسانی، فضاسازی شهر، فرهنگی و هنری و امنیتی انتظامی بریا برگزاری راهپیمایی خبر داد و گفت کار هر کدام از این کمیته ها مشخص و به آنها ابلاغ شده است .
حجت الاسلام رضایی همچنین ساعت برگزاری مراسم روز جهانی قدس را 11 همزمان در سراسر استان اعلام کرد و افزود مسیر راهپیمایی در یاسوج از میدان شهدای نیروی انتظامی، هفت تیر، خیابان طالقانی تا مصلی امام خمینی(ره) این شهر می باشد.
رحیمی مدیرکل صداوسیمای استان هم با بیان اینکه این مراسم بطور زنده ومستقیم از طریق شبکه محلی و برخی شبکه های سراسری پخش می شود گفت : کار فراخوان عمومی جهت شرکت در این راهپیمایی دوشنبه تا پنجشنبه هفته آینده بصورت آگهی وتیزر تبلیغاتی از شبکه محلی پخش می شود.
رحیمی همچنین استفاده ازکارشناسان در برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی و تدارک برنامه نگاه ویژه روز با محوریت مقاومت و روزجهانی قدس از دیگر برنامه های صداوسیما دانست.
در این نشست همچنین رئیس کمیته فرهنگی، هنری، فضاسازی شهر و کمیته امنیتی و انتظامی برنامه های خود را برای روز جهانی قدس ارائه کردند .